Temat Tabu – kiedy widzisz że różnisz się…

Czym jest temat tabu i skąd się wziął? Dowiedz się, jak własna wrażliwość i różnicowanie się od innych może wpłynąć na Twoje życie.| Temat Tabu - kiedy widzisz marka z AA prezentuje nowy temat.

337

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

osoby przy stole pijące piwo

W poprzedniej audycji mówiliśmy o tym że pierwsza lampka jak się zapali to nie jest to poważne strzeżenie. Z reguły ignorujemy je, co jest tego powodem? Temat Tabu – kiedy widzisz że różnisz się od innych to nasz dzisiejszy temat. To właśnie ta pierwsza lampka zignorowana przez nas pokazuje że z nami jest nie tak?!

Temat Tabu – kiedy widzisz że różnisz się od innych i to znacznie

To kolejne nasze spotkanie z Markiem z AA, współtworzy naszą audycję bo jest ekspertem, bo posiadł trudną sztukę odkrywania własnych emocji. Nazywa je i rozumie, to mu uratowało życie ale nie stało się to z dnia na dzień. Wejrzenie wewnątrz siebie pomaga zobaczyć prawdę stojącą za rozwojem niekorzystnych wydarzeń. Jedną rzeczą jest zobaczenie że różnimy się od innych, że nasza wrażliwość jest diametralnie różna, większa od średniej w naszym otoczeniu. Niestety jak to wżyciu bywa lampkę ignorujemy bo jesteśmy za wrażliwi i robi się problem.

Ale przykładem Marka nigdy nie jest za późno, ważne byśmy zobaczyli problem i postarali się go nie ignorować. Jeśli podejmowane próby uwolnienia się od problemu, od uzależnienia nie dają efektu to to co jest ważne że próbujemy się mierzyć z problemem. Bardzo ważną rzeczą jest byśmy nie skreślali samych siebie bo wtedy inni nas na pewno skreślą bezpowrotnie. To nasze życie i to jak je przeżyjemy zależy jedynie od nas. Posłuchajcie tej audycji może akurat coś weźmiecie dla siebie. Może jednak chcecie dać coś innym, może to Wasze doświadczenia zainspirują innych do zmiany w życiu. Jeśli chcecie opowiedzieć swoją historię piszcie do nas na temattabu@radiobp.org

cz.1 Temat Tabu – kiedy widzisz że różnisz się od innych
cz.2 Temat Tabu – kiedy widzisz że różnisz się od innych
cz.3 Temat Tabu – kiedy widzisz że różnisz się od innych

czy kobiety rzadziej się uzależniają?

Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Legionowo

Wszystkie audycje Temat Tabu znajdziesz tu

Napisz do nas, odezwij się, dołącz i pomóżmy razem tym którzy tej pomocy potrzebują. temattabu@radiobp.org odwiedź stronę Wspólnoty Anonimowych Alkoholików oraz Fundację Biura Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików

herb miasta legionowo

Audycja przeciwuzależnieniowa prowadzona z udziałem członków wspólnoty aa. Poruszana tematyka to uzależnienie od alkoholu, sexu oraz narkotyków

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia