XII ZLOT AUT AMERYKAŃSKICH I ZABYTKOWYCH SILVERADO CITY 16-18.09.2022

552

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

XII ZLOT AUT AMERYKAŃSKICH I ZABYTKOWYCH SILVERADO CITY 16-18.09.2022
XII ZLOT AUT AMERYKAŃSKICH I ZABYTKOWYCH SILVERADO CITY 16-18.09.2022

Miasto Western SILVERADO CITY w Bożejewiczkach koło Żnina zaprasza na XII Zlot Aut Amerykańskich i Zabytkowych który odbędzie się w dniach 16-18 września 2022. Jest to druga edycja w tym roku, gdyż po raz pierwszy uczestnicy zjawili się tu już w maju na I edycji.
Trzy dni znakomitej zabawy! Muzyka na żywo, konkurencje z nagrodami, parada Zlotowiczów po przepięknych Pałukach a także pokazy show, restauracje, pole namiotowe to gwarancja dobrze spędzonego czasu.
REJESTRACJA ZLOTOWICZÓW:
Zapraszamy do rejestracji na e-mail: zlot.silverado@wp.pl
W treści wiadomości wpisujemy:
1. Imię i Nazwisko.
2. Numer rejestracyjny.
3. Ile km do nas przyjedziecie.
4. Model auta, silnik, rok produkcji.
5. Fotka auta.
REJESTRACJA TRWA DO: 10 WRZEŚNIA 2022!
KOSZT ZLOTU:
ZAREJESTROWANI: 30zł (WJAZD AUTA AMERYKAŃSKIEGO LUB ZABYTKOWEGO WRAZ Z KIEROWCĄ, pozostali pasażerowie uiszczają opłatę w wysokości 35zł/os*. Dzieci zlotowiczów do 5 lat – wejście gratis)
W przypadku wjazdu auta amerykańskiego lub zabytkowego z campingiem/kamperem + 40 zł

Osoby, które NIE ZAREJESTRUJĄ SIĘ WCZEŚNIEJ: 50zł* (WJAZD AUTA AMERYKAŃSKIEGO LUB ZABYTKOWEGO WRAZ Z KIEROWCĄ, pozostali pasażerowie uiszczają opłatę w wysokości 35zł/os*. Dzieci zlotowiczów do 5 lat – wejście gratis)

W przypadku wjazdu auta amerykańskiego lub zabytkowego z campingiem/kamperem + 40 zł
Auta które nie są samochodami amerykańskimi i zabytkowymi, również kampery, wjazd – 90zł* , każda osoba 35zł/pierwsza doba , następna doba 20zł.

XII ZLOT AUT AMERYKAŃSKICH I ZABYTKOWYCH! Ford

XII ZLOT AUT AMERYKAŃSKICH I ZABYTKOWYCH – przepisy porządkowe

UWAGA! Uczestnicy zlotu otrzymują przy wjeździe opaskę uprawniającą do przebywania na terenie zlotu przez 3 dni. Przy wjeździe na teren imprezy każda osoba w samochodzie będzie weryfikowana czy posiada opaskę uprawniającą do przebywania na terenie imprezy. Osoby bez opasek będą proszone o opuszczenie terenu imprezy lub zakup opaski.

*Opłata jest jednorazowa, za trzydniowy zlot, bez względu w jaki dzień uczestnik pojawi się na Zlocie.

Cennik biletów dla turystów zwiedzających dostępny jest na stronie : https://www.silveradocity.pl/cennik
Nasze miasto rządzi się swoimi prawami, które uczestnicy zlotu są zobowiązani przestrzegać! ZAKAZUJE SIĘ wnoszenia na teren głównej ulicy i restauracji żywności oraz napojów alkoholowych, w innym przypadku będzie opłata korkowa. W naszych restauracjach zimnego trunku nie zabraknie a nasze kucharki przygotują dla was wyśmienite, świeże posiłki!
Sheriff natomiast przekazuje zlotowiczom POLE NAMIOTE na którym również będzie REGULAMIN, którego nieprzestrzeganie grozi „pobytem” w więzieniu oraz wyproszeniem ze ZLOTU.
Przesłanie wymienionych wyżej danych wraz ze zdjęciem pojazdu oznacza zgodę właściciela pojazdu z klauzulą RODO na przetwarzanie danych osobowych przez miasteczko western Silverado City.

XII ZLOT AUT AMERYKAŃSKICH Packard_Caribbean_(137673436)

PROGRAM ZLOTU:
Więcej informacji niebawem.
SPRAWY REJESTRACJI:
MALWINA 504958625
TECHNICZNO-ORGANIZACYJNE:
Basior 519766206
www.silveradocity.pl oraz XII ZLOT AUT AMERYKAŃSKICH I ZABYTKOWYCH! II edycja!!

Z pewnością będziecie zainteresowani relacjami z lat ubiegłych XII Zlot aut amerykańskich i zabytkowych w Silverado City w Bożejewiczkach koło Żnina 20-22.05.2022 oraz ZLOT AMERYKAŃSKICH SAMOCHODÓW Silverado City z 2021

Dlatego też do zobaczenia w SILVERADO CITY w Bożejewiczkach koło Żnina na XII Zlot Aut Amerykańskich i Zabytkowych!

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia