7 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 Łódź – 14 kwietnia

7 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 Łódź - 14 kwietnia i pomoc w działalności Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci - ŁUPKOWA, akcja „Zostań SUPER ZAKRĘTAKIEM”

318

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

7 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 Łódź - 14 kwietnia Logo
7 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 Łódź - 14 kwietnia Logo

Już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia od godz. 10.00 na PARKINGU STADIONU WIDZEWA w Łodzi będzie miało miejsce 7 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024! Jest to już siódma odsłona wspólnej imprezy, której organizatorami jest siedem łódzkich klubów i stowarzyszeń motocyklowych. Wymieniając w kolejności alfabetycznej: Blue Rangers, Forum Łódzkich Motocyklistów, Grupa Motocyklowa „Łódki na Kołach”, HOG Łódź, Knight Riders, Korsarze Łódź oraz Number One Club. Tak jak poprzednio – zapraszamy Was pod STADION WIDZEWA ŁÓDŹ – czekamy w niedzielę 14 kwietnia od godz. 10.00. Impreza odbędzie się w godz. 10.00 – 15.00. Pamiętać należy, że Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Łodzi to jedna z niewielu imprez w Polsce organizowana jest wspólnie przez łódzkie kluby, grupy i stowarzyszenia motocyklowe przy wsparciu miejscowych władz.

Przewidziano wiele atrakcji takich jak konkursy, koncerty, pokazy oraz Wielką Paradę Ulicą Piotrkowską. Jak dowiadujemy się od organizatorów, przy wjeździe uczestnicy dostaną darmowe znaczki oraz naklejki, potem będziecie zaproszeni na zalewajkę. Dodatkową atrakcją będzie koncert trzech zespołów. Jednym z nich będzie łódzka kapela Pökitzø

Wielka Parada Ulicami Łodzi wyruszy ok. 13.30. Przejedziemy ulicami Piłsudskiego, potem  Piotrkowską, aż do Więckowskiego. Dalej Więckowskiego, Zielona, Legionów, al. Włókniarzy, al. Mickiewicza (tunelem) i Piłsudskiego na parking stadionu. Do zobaczenia!

7 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 Łódź - 14 kwietnia parking Stadionu Widzewa
7 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 Łódź – 14 kwietnia parking Stadionu Widzewa

7 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego i pomoc charytatywna w akcji „Zostań SUPER ZAKRĘTAKIEM”

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w akcji „Zostań SUPER ZAKRĘTAKIEM” która odbędzie się w trakcie Łódź – 7. Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024.

W dniu imprezy zostaną Wam przekazane informacje na temat działalności Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA, sprawującego opiekę nad dziećmi i dorosłymi dotkniętymi przewlekłymi, nieuleczalnymi schorzeniami. Pamiętajcie że wspierając hospicjum ŁUPKOWA i przekazując 1,5 % swojego podatku pomagasz chorym dzieciom być w domu. Sprawdź: www.lupkowa.org / KRS 0000 159689

Twoje 1,5% MA MOC / KRS 0000 159689

Prosimy o Twoje wsparcie i z góry serdecznie dziękujemy.

Hospicjum zabezpiecza opiekę nad chorym przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pod opieką Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa znajduje się 120 pacjentów, wśród których większość stanowią dzieci i osoby cierpiące na choroby wieku dziecięcego. Zdecydowana większość podopiecznych korzysta ze wsparcia oddechowego przy pomocy respiratorów.

XX Wielkanocne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 1.04.2024 Cieszyn

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy! 

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku zdjęć. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org 

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia