Jurassic Cars Party 14-16.07.2023

Jurassic Cars Party to ewent motoryzacyjny organizowany właśnie na terenie bałtowskiego JuraParku. 14-16.07 zobaczysz oprócz dinozaurów w jednym miejscu najbardziej odlotowe projekty tuningowe.

462

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jurassic Cars Party 14-16.07.2023
Jurassic Cars Party 14-16.07.2023

14 – 16.07 Jurassic Cars Party, to impreza którą bez wątpienia warto zapisać w swoich wakacyjnych kalendarzach. Cykliczne wydarzenie mające swoje miejsce w Bałtowie z pewnością przyciągnie wielu miłośników JuraParku i tuningów.

14 – 16.07 Jurassic Cars Party

Jurassic Cars Party to rodzaj ewentu motoryzacyjnego organizowanego właśnie na terenie bałtowskiego JuraParku dobrze znanego bo będącego już gospodarzem poprzednich Edycji. To niesamowite miejsce kryjące w sobie magiczny niepowtarzalny klimat. Celem imprezy, co podkreślają jej organizatorzy jest zebranie w jednym miejscu najbardziej odlotowych projektów tuningowych jakie tylko można sobie wyobrazić. W tym celu, wcześniej przeprowadzona zostanie selekcja online kandydatów. Planowany jest udział około 150 pojazdów.

14-16.07-Jurassic Cars Party ponad 100 modeli
14-16.07-Jurassic Cars Party ponad 100 modeli

Co zatem zrobić by tam być?

Trzeba wypełnić zgłoszenie ttps://eventy.carswag.pl/event/jurassic-cars-party-2023 , a także pojawić się w malowniczym Bałtowie wśród ponad setki innych tuningowanych aut zgromadzonych na tym cudnym zielonym dywanie.
To niesamowite miejsce kryjące w sobie niepowtarzalny klimat, w którym każdy na pewno będzie czuł się znakomicie, później nie raz tu wróci!

Zlot w Bałtowie

Jeżeli chodzi o szczegóły organizacyjne to jak już było na wstępie zlot będzie się odbywał od piątku do niedzieli. Za dnia będzie jak zawsze mega chillout z fajnymi konkursami, wieczorem party hard dla uczestników zlotu na terenie Okręglicy. Znamy już skład DJ: to DJ: Szklaan (SzklanDj) Stay Tuned! Informacje odnośnie noclegów, selekcji jak i pozostałych ważnych informacji będą na bieżąco podawane i aktualizowane. Organizatorzy zapewne zrobią wszystko co możliwe, a nawet więcej by nie zawieźć. Mają bowiem nadzieję, że Jurassic Cars Party stanie się eventem na który będziecie mieli ochotę wracać co rok! Pasja, zamiłowanie i dobra zabawa… to wszystko będziecie mogli spotkać w jednym miejscu! Liczymy na dobrą frekwencję oraz, w konsekwencji udany weekend. Musisz tam być!
Jeżeli prowadzisz firmę i jesteś chętny do współpracy prosimy o kontakt.
jurassiccarsparty@gmail.comJCP 2022

Pamiętajcie sobota to dzień otwarty zapraszamy wszystkich w godzinach 10.00 – 19.00 bilety do nabycia tutaj.

14-16.07 Jurassic Cars Party - przewidziano liczne konkursy.
14-16.07 Jurassic Cars Party – przewidziano liczne konkursy.

Skąd dinozaury w Bałtowie

Zaczęło się od ludowej legendy o Czarciej Stopce w Bałtowie – to ślad allozaura – dużego dinozaura drapieżnego. Głosi ona że ten zatarty przez erozję trop zostawił diabeł, który chciał przeskoczyć dolinę i rzekę Kamienną. Ślad był o tyle zastanawiający, że skały w której się zachował była pochodzenia morskiego a nie lądowego… Mało tego to, w tym samym roku znaleziono jeszcze dwa inne tropy – stegozaura i kompsognata. Te znaleziska nie pozostawały już żadnych złudzeń. W rejonie Bałtowa były dinozaury. Wkrótce, w prasie ogólnopolskiej i naukowej pojawiły się informacje o odkryciach tropów górnojurajskich dinozaurów. Wzbudziło to zainteresowanie lokalnej społeczności, dla której te odkrycia były szansą na rozwój.

Pomysłem na to jak zainteresować turystów dinozaurami miał być właśnie JuraPark.

żródło: materiały organizatora.

Relacja z ubiegłego rokuJurassic Cars Party 2022 Bałtów

Chcesz zaplanować pozostałą część lata? Śledź nasze kalendarium.

Jeżeli interesują Cię tajniki motoryzacji, zapraszamy do naszego działu ekspertów.

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia