Donald Tusk Wybiera Skład Rządu- Spotkanie z Przyszłymi Ministrami.

Donald Tusk, lider Koalicji Obywatelskiej, ma spotkać się na roboczym posiedzeniu z przyszłymi ministrami w swoim rządzie. Spotkanie ma miejsce w piątek rano. W czwartek Donald Tusk prowadził rozmowy ze swoimi kandydatami na ministrów i ministry.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mocny wpis Tuska po decyzji w USA
Donald Tusk ujawnił swój oburzenie po decyzji amerykańskich senatorów w sprawie wielomiliardowej pomocy dla Ukrainy.

W piątek rano Donald Tusk ma spotkać się na roboczym posiedzeniu z przyszłymi ministrami w swoim rządzie. Jak ocenił Krzysztof Gawkowski z Lewicy, który ma zostać wicepremierem i szefem resortu cyfryzacji, będzie to „jasny sygnał, że koalicja idzie po władzę przygotowana i Mateusz Morawiecki może się pakować”.  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk, dokonał już wyboru nowych ministrów, którzy będą tworzyć jego rząd. W piątek o godzinie 9:00 odbędzie się specjalne posiedzenie, na którym spotka się z nimi. Reporterka Agata Adamek, opisuje to jako moment, w którym zakończą się spekulacje, potwierdzą się nieoficjalne informacje, a my zobaczymy nowy skład, który w przyszłym tygodniu rozpocznie swoją pracę w Kancelarii Premiera i w poszczególnych resortach.

Od środy Donald Tusk prowadzi rozmowy z kandydatami na ministrów. Spotkania te mają na celu omówienie fragmentów exposé.

Krzysztof Gawkowski, który ma objąć stanowisko wicepremiera i ministra cyfryzacji, wyraził swoje zadowolenie z przebiegu rozmów. Stwierdził: “To są rozmowy o przyszłości, dobrej przyszłości dla Polski. Wszystko ustalone, Lewica będzie bardzo zadowolona”.

Rotacja Ministrów W Rządzie Tuska Z Powodu Wyborów do PE?

Informacje o ewentualnej rotacji w gronie ministrów w rządzie Donalda Tuska z powodu wyborów do Parlamentu Europejskiego budzą kontrowersje. Donald Tusk miał rzekomo umawiać się z ministrami jedynie na rok, co zostało jednak zdementowane przez polityka KO, Pawła Kowala. Czy dojdzie do zmian w składzie rządu po wyborach?

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia