Poznańskie Betlejem – raj dla rodziny, Jarmark uznany w UE

Odwiedź Poznańskie Betlejem w przedświątecznej atmosferze, zapachu pierników i ulicznych świateł. Betlejem Poznańskie oferuje wędrówkę po wypełnionych dekoracjami, pysznymi potrawami i prezentami uliczkach. Przeżyj magiczne święto i nasyć się świąteczną atmosferą z Poznańskim Betlejem!

403

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

na zdjęciu Poznańskie Betlejem z wysokości
Poznańskie Betlejem - Jarmark Bożonarodzeniowy

W przedświątecznej atmosferze, w blasku kolorowych świateł i zapachu pierników, Poznań zamienia się w magiczne miejsce. Na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej rozkwita Betlejem Poznańskie – jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych jarmarków świątecznych w Europie.

Poznańskie Betlejem to unikalna atmosfera

Betlejem Poznańskie to miejsce, gdzie można poczuć prawdziwy świąteczny klimat. Gęsta sieć uliczek udekorowanych kolorowymi lampkami, dźwięki kolęd i radosne rozmowy przechodniów tworzą niepowtarzalny nastrój.

Uliczki jarmarku są wąskie i klimatyczne. Wypełnione są straganami z tradycyjnymi polskimi potrawami, rękodziełem, dekoracjami świątecznymi i zabawkami. W powietrzu unosi się zapach pierników, grzanego wina i żurku. Gdy zapada zmrok, jarmark rozświetla się tysiącami świateł. Tworzy to niesamowitą atmosferę, która przywodzi na myśl baśnie i legendy.

Bogata oferta Jarmarku w Poznaniu

Na jarmarku można znaleźć wszystko, co potrzebne, aby przygotować się do świąt. Od tradycyjnych polskich potraw, takich jak pierniki, grzane wino i żurek, po rękodzieło, dekoracje świąteczne i zabawki. Betlejem Poznańskie to miejsce, które spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dzieci mogą pobawić się na placu zabaw, wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych lub spotkać się ze Świętym Mikołajem. Dorośli mogą odpocząć przy filiżance gorącej czekolady, posłuchać kolęd lub po prostu pospacerować i poczuć świąteczny nastrój.

Jarmark jest dobrze skomunikowany i łatwo dostępny dla odwiedzających. Można do niego dojechać autobusem, tramwajem lub pociągiem. Poznańskie Betlejem to doskonałe miejsce, aby poczuć świąteczny klimat i poznać polską kulturę. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Oto kilka wskazówek, jak spędzić niezapomniany czas na poznańskim jarmarku:

  • Przyjdź wcześniej, aby uniknąć tłumów.
  • Zabierz ze sobą ciepłe ubrania, bo na jarmarku może być zimno.
  • Nie zapomnij o aparatach fotograficznych, aby uwiecznić magiczne chwile.

Merry Christmas!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia