Dzięki sukcesowi KRAB-ów mamy rekordowe zamówienia na amunicję

Polska armia wykorzystuje wojskowy sprzęt KRAB do prowadzenia skutecznego ognia na duże odległości. Rekordowe zamówienia na amunicję potwierdzają jakość tego sprzętu.

436

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

AHS Krab, Polska armia wykorzystuje wojskowy sprzęt KRAB do prowadzenia skutecznego ognia na duże odległości. Rekordowe zamówienia na amunicję potwierdzają jakość tego sprzętu.
AHS Krab, Polska armia wykorzystuje wojskowy sprzęt KRAB do prowadzenia skutecznego ognia na duże odległości. Rekordowe zamówienia na amunicję potwierdzają jakość tego sprzętu.

Sukcesy polskich armatohaubic KRAB w wojnie w Ukrainie są imponujące i świadczą o wysokiej jakości tego sprzętu. Kraby są zdolne do prowadzenia skutecznego ognia na duże odległości, co pozwala im na wspieranie walczących wojsk z bezpiecznej odległości. Są również bardzo mobilne, co pozwala im na szybkie przemieszczanie się i zmianę pozycji. Rekordowe zamówienia na amunicję nie tylko do KRAB-ów

Miliardy w zamówieniach na amunicję 155mm

Rekordowe zamówienia na amunicję do Krabów i K9 są kolejnym dowodem na to, że polskie wojsko dostrzega wartość tego sprzętu. Umowa na 11 mld złotych jest znaczącym wsparciem dla polskiego przemysłu zbrojeniowego i pozwoli na dalszy rozwój produkcji amunicji.

Ogólnie rzecz biorąc, sukcesy polskich armatohaubic KRAB i rekordowe zamówienia na amunicję są pozytywnym sygnałem dla polskiego bezpieczeństwa. Pokazują, że Polska jest w stanie produkować nowoczesny sprzęt wojskowy, który może być skutecznie wykorzystywany w walce.

Oto kilka konkretnych wniosków, które można wyciągnąć z tych wydarzeń:

  • Polska armia jest na dobrej drodze do modernizacji.
  • Polski przemysł zbrojeniowy jest w stanie sprostać rosnącym potrzebom wojska.
  • Polska jest gotowa na wszelkie zagrożenia, jakie mogą się pojawić w przyszłości.

Oczywiście, należy pamiętać, że to tylko jeden element polskiego systemu bezpieczeństwa. Ważne jest również, aby inwestować w inne obszary, takie jak cyberbezpieczeństwo, obrona powietrzna czy obrona przeciwrakietowa. Jednakże, sukcesy polskich armatohaubic KRAB i rekordowe zamówienia na amunicję są dobrym początkiem.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia