Mecz Ruch – Legia Warszawa dziś o 20.30

Dzisiejszy mecz Ruch - Legia Warszawa przyciąga dużą uwagę, i wszystko wskazuje na to, że Stadion Śląski będzie wypełniony po brzegi. początek 20.30

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dzisiejszy mecz Ruch – Legia Warszawa przyciąga dużą uwagę, i wszystko wskazuje na to, że Stadion Śląski będzie wypełniony po brzegi. Sprzedaż biletów przekroczyła nawet 30 tysięcy, a dzisiejszego wieczoru mogą już nie być dostępne żadne wejściówki. Wyprzedano już miejsca wzdłuż boiska, a dostępne zostały tylko miejsca na północnym łuku.

Ruch Chorzów otworzył wszystkie sektory na ten mecz, co oznacza, że stadion będzie mógł pomieścić nawet 40 tysięcy kibiców. Wśród nich będzie spora grupa kibiców Legii Warszawa i zaprzyjaźnionych z nimi grup, takich jak Zagłębie Sosnowiec. Zapowiedzi kibiców z Warszawy sugerują, że na trybunach będzie wiele emocji i ognia. W mediach społecznościowych Nieznani Sprawcy z Warszawy ogłaszają że, „jedziemy tam zrobić większy ogień niż Krzysztof Krawczyk w 76 w Opolu„.

Mecz Ruch – Legia, faworyt jest w Warszawie

Jeśli chodzi o sam mecz, Ruch Chorzów jest niewiadomą dla wielu, ponieważ zimowe transfery przyniosły wiele zmian w składzie. Gospodarze będą mieć wsparcie kibiców, ale większa presja będzie na Legii. Jest ona bowiem uważana za faworyta, chociaż nie spisała się najlepiej pod koniec jesieni.

Ruch Chorzów musi walczyć o zwycięstwo w każdym meczu, jeśli chce wydostać się z dolnej części tabeli. W poprzednim spotkaniu przeciwko Legii na Łazienkowskiej, gospodarze wygrali 3:0. Miejscowi kibice mają nadzieję, że potrafią zaskoczyć gości.

Kibiców Legii zachęcam do zapoznania się z artykułem Protest rolników 9.02.2024 Mapa protestów ponieważ w całej Polsce występują utrudnienia.

Zapraszam do lektury Ogólnopolski Strajk Rolników, blokada DK 61

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy! Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem.

Dziś gratka dla miłośników historii Warszawy – WARSZAWA 1927 ROK, 14 minutowa podróż w czasie.

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

Brak postów do wyświetlenia