Pogoda w Poniedziałek 12 lutego 2024

Uwaga kierowcy z powodu wystąpienia lokalnych mgieł, widzialność może być ograniczona do zaledwie 100 metrów.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 12 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle rozmytego przez deszcz widoku blokowiska.

Dzisiaj niebo nad całą Polską będą przykrywać chmury, z których miejscami spadnie deszcz. Na wielu obszarach pojawią się mgły. Na termometrach zobaczymy od 6 do 10 stopni Celsjusza. Niemal w całym kraju zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Poniedziałek 12 lutego

Prognoza dla Polski

Na obszarze całego kraju będzie panować, duże lub całkowite zachmurzenie, a w ciągu dnia wystąpią opady deszczu. Największe opady pojawią się na południu i zachodzie, osiągną do 10 mm. Mniej deszczowo, ale za to mgliście będzie na wschodzie oraz północy. Lokalnie mgły ograniczą widzialność do 100 metrów. Na największe przejaśnienia mogą liczyć terenów południowo-zachodnich.

Termometry wskażą maksymalnie od 6°C na północnym wschodzie, do 10°C na południowym zachodzie. Najchłodniejsze będą Podhalu i Pomorzu, tam termometry pokażą zaledwie 3°C lub 5°C. Słaby i umiarkowany wiatr, będzie wiał z kierunków południowych lub zachodnich. Na zachodzie może być okresowo silniejszy, z porywami do 50 km/h.

Pogoda w Poniedziałek 12 lutego – Katowice

Poniedziałek w Katowicach będzie dniem z dużym zachmurzeniem, ale raczej bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9°C, minimalnie 2°C. Powieje południowo-zachodni, chłodny wiatr z prędkością ok. 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 1018 hPa.

Pogoda – Kraków

Mieszkańcy Krakowa będą mieli ponury i wilgotny poniedziałek. Z pochmurnego nieba będzie padał deszcz, a termometry pokażą maksymalnie 8°C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie wyniesie 987 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 12 lutego – Poznań

Również nad Poznaniem niebo będzie pochmurne i deszczowe, a temperatura osiągnie 9°C. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany i porywisty, powieje z prędkością do 50 km/h. Ciśnienie spadnie do 985 hPa.

Pogoda – Warszawa

Poniedziałek w Stolicy będzie pochmurny i deszczowy, a temperatura nie przekroczy 9°C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spadnie do 988 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 12 lutego – Wrocław

We Wrocławiu niebo będzie pochmurne, ale spodziewane są przejaśnienia i przelotne opady deszczu. Temperatura osiągnie 10°C, a południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie wyniesie w południe 985 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie, początek tygodnia będzie mokry i mglisty. Rano pojawią się gęste mgły, a w ciągu dnia spadnie deszcz. Temperatura wzrośnie do 7°C, a słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. Ciśnienie wyniesie 994 hPa.

Biomet

Poza południowym zachodem gdzie biomet będzie neutralny, na pozostałym obszarze kraju będą panować niekorzystne warunki biometeorologiczne. Wilgotność powietrza wyniesie 80÷95%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia