Pogoda w Środę 21 lutego 2024

Pomimo, że pogoda podobna do wczorajszej, to są szanse na przejaśnienia.

151

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 21 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej zachlapanej deszczem.

W całym kraju czeka nas pochmurna i deszczowa Środa. Termometry pokażą od 4 do 11 stopni Celsjusza. Panować będą niekorzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Środę 21 lutego

W całej Polsce

Dzisiaj na obszarze całego kraju panować będzie duże zachmurzenie z okresowymi opadami deszczu, a w górach również śniegu. W Polsce zachodniej przewidywane są większe przejaśnienia. Suma opadów wyniesie 1÷2 litrów/m².

Będzie chłodno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4°C w rejonach podgórskich i na północnym wschodzie, przez ok. 7°C w centrum kraju, po 11°C na zachodzie.

Wiatr wiejący z kierunku południowo-zachodniego i zachodniego, z prędkością 10÷40 km/h, w Sudetach osiągnie w porywach do 75 km/h .

Pogoda w Środę 21 lutego – Katowice

W Środę w Katowicach w ciągu całego dnia, będzie przeważać zachmurzenie duże z umiarkowanymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C, a minimalna 4°C. Umiarkowany wiatr, z południowego zachodu, będzie wiał z prędkością 21 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa.

Pogoda – Kraków

Pochmurna i deszczowa aura w Krakowie również nie będzie zachęcała do spacerów. Termometry pokażą maksymalnie 9°C. Wiatr będzie wiał z południowego zachodu, z prędkością 23 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 991 hPa.

Pogoda w Środę 21 lutego – Poznań

W Poznaniu w ciągu dnia nie zabraknie chmur i deszczu, możliwe są przejaśnienia. Temperatura maksymalna osiągnie 10°C. Wiatr będzie wiał z południowego zachodu, z prędkością 25 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1005 hPa.

Pogoda – Warszawa

Środa w Stolicy będzie pochmurna i deszczowa. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7°C. Wiatr będzie wiał z południowego zachodu, z prędkością 22 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1002 hPa.

Pogoda w Środę 21 lutego – Wrocław

We Wrocławiu pochmurna aura z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu będzie towarzyszyć mieszkańcom przez cały dzień. Na termometrach maksymalnie 10°C. Południo-zachodni wiatr, będzie wiał z prędkością 24 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1003 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie tak jak w całym kraju, będzie pochmurno i deszczowo, z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C. Wiatr będzie wiał z południowego zachodu, z prędkością 28 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1010 hPa.

Biomet

W całym kraju będą panować niekorzystne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza osiągnie 90% i odczujemy dyskomfort termiczny.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia