Pogoda w Niedzielę 3 marca 2024

W różnych miejscach naszego pięknego kraju, napotkamy zmienną aurę. Od dużego zachmurzenia z opadami deszczu, przez rozpogodzenia, po słońce.

172

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 3 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle zachmurzonej zatoki Puckiej.

Niedziela będzie kolejnym dniem ze zmienną aurą, w zależności od lokalizacji, z zachmurzonego nieba spadnie deszcz, pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy od 7 do 16 stopni Celsjusza i towarzyszyć nam będą korzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Niedzielę 3 marca

Pogoda w kraju

W niedzielę panować będzie duże zachmurzenie z przejaśnieniami i miejscowymi rozpogodzeniami na południu kraju, a na wschodzie pojawią się przelotne opady deszczu. Lokalnie mogą pojawić się mgły. Termometry pokażą temperaturę maksymalną od 7°C na Suwalszczyźnie, przez 13÷15°C w centralnej i zachodniej części kraju, do 16°C w regionach południowych. Południowo wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Jak zwykle, najsilniejszy będzie w górach 40÷60 km/h, a w szczytowych partiach Sudetów 70 km/h.

Pogoda – Katowice

W Katowicach spodziewane jest częściowe zachmurzenie z umiarkowanymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie 10°C, minimalna w nocy 4°C. Umiarkowany wiatr z południowego zachodu, będzie wiał z prędkością 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe ok. 1005 hPa.

Pogoda w Niedzielę 3 marca – Kraków

Niedziela w Kraków będzie dniem pogodnym i bezdeszczowym, ze słabo zachmurzonego nieba będzie świecić słońce. Temperatura maksymalna osiągnie 14÷15°C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 980 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu pomimo dużego zachmurzenia, nie spodziewamy się opadów deszczu, pojawią się rozpogodzenia. Termometry wskażą maksymalnie 14÷15°C. Wiatr będzie umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w środku dnia 996 hPa.

Pogoda w Niedzielę 3 marca – Warszawa

W Stolicy będzie duże zachmurzenie z przejaśnieniami, raczej bez opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11÷12°C. Południowo wschodni wiatr, będzie umiarkowany. Ciśnienie osiągnie w południe 998 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu panować będzie duże zachmurzenie, z szansą na rozpogodzenia. Nie spodziewamy się opadów deszczu. Temperatura osiągnie maksymalnie 15÷16°C. Wiatr będzie umiarkowany i powieje z kierunku południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 990 hPa.

Pogoda w Niedzielę 3 marca – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia oraz Sopot będą mocno zachmurzone, ale nie powinno padać. Temperatura maksymalna osiągnie 11÷12°C. Wiatr będzie umiarkowany południowo wschodni. Ciśnienie atmosferyczne w południe osiągnie 1011 hPa.

Biomet

Na obszarze całego kraju, będą panować korzystne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza będzie wynosić 60÷70%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia