Pogoda we Wtorek 5 marca 2024

Do końca zimy jeszcze dwa tygodnie, więc nieśmiało przypomni dzisiaj, że jeszcze trwa.

174

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 5 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle rozmytego przez deszcz widoku miasta.

Wtorkowe niebo nad Polską będą dosyć szczelnie przykrywać chmury, z których spadnie deszcz, deszcz ze śniegiem, a nawet śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 do 12 stopni Celsjusza. Pogoda we Wtorek 5 marca

Pogoda w Polsce

We Wtorek w całym kraju odczujemy dzisiaj niższe temperatury, a na dodatek pada deszcz, deszcz ze śniegiem lub/i sam śnieg. W niektórych miejscach może być nawet burza. Warunki biometeorologiczne są niekorzystne, co może wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie.

Według prognoz, dzisiaj na niebie będzie dosyć gęsta pokrywa chmur ze spradycznymi przejaśnieniami. Najwięcej opadów przewidywanejest na południu, wschodzie oraz w centrum Polski, gdzie może spaść nawet do 15 mm deszczu/m². Na północy kraju i wysoko w górach natomiast popada biały puch, który może zwiększyć pokrywę śnieżną o kilka centymetrów.

Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od 3°C nad morzem, 6°C w centralnej części kraju, do 12°C na Zamojszczyźnie i Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków północnych i wschodnich. Nad morzem i w górach może być dość silny i porywisty.

Pogoda – Katowice

Przez cały dzień w Katowicach będzie zachmurzenie duże z umiarkowanymi opadami śniegu. Pokrywa śnieżna może sięgać kilku centymetrów. Temperatura maksymalna wyniesie zaledwie 5°C, wiatr będzie umiarkowany, północny. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1010 hPa.

Pogoda we Wtorek 5 marca – Kraków

Przez cały dzień, w Krakowie będzie pochmurno i mokro. Spodziewane są możliwe, intensywne opady deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 9°C, a wiatr będzie słaby, zmienny, północno-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 984 hPa.

Pogoda – Poznań

Niebo nad Poznaniem będzie pochmurne, ale z przejaśnieniami. Opady deszczu będą niewielkie i sporadyczne. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a wiatr będzie północno-wschodni, słaby. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1005 hPa.

Pogoda we Wtorek 5 marca – Warszawa

Dzisiaj w Warszawie będzie duże zachmurzenie z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6°C, a wiatr będzie zmienny, północno-wschodni lub północno-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1002 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu rano może popadać deszcz, potem prognozowane są przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7°C, wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa.

Pogoda we Wtorek 5 marca – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie duże zachmurzenie z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem lub/i samego śniegu. Temperatura maksymalna osiągnie 4°C, wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, z północnego wschodu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1017 hPa.

Biomet

Na terenie całej polski będziemy odczuwać chłód, wilgotność powietrza osiągnie ok. 90%. Wszędzie zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia