Pogoda w Środę 6 marca 2024

Dzisiejszy północno-wschodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany, więc nie zniszczy nam parasoli.

92

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 6 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle rozmytego, deszczowego widoku z okna.

Środa będzie kolejnym dniem ze zróżnicowaną aurę w zależności od regionu. Na południu i zachodzie kraju możemy spodziewać się opadów deszczu, natomiast na wschodzie i północy będzie pogodniej. Termometry pokażą maksymalnie od 3 do 10 stopni Celsjusza. Pogoda w Środę 6 marca

Środa w kraju

Na południu oraz zachodzie Polski niebo będzie pokryte chmurami, a miejscami popada deszcz. Suma opadów może sięgnąć 2 litry/m². W Tatrach oraz Bieszczadach spadnie śnieg, możliwa grubość pokrywy 5 cm. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3°C na Podkarpaciu, przez 6÷7°C w centralnej części kraju, do 9÷10°C na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

W pozostałej części kraju będzie cieplej z przejaśnieniami. Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, a opady deszczu sporadyczne. Rano mogą wystąpić mgły ograniczające widzialność do 300 metrów.

Północno-wschodni i wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, jedynie nad morzem będzie silniejszy.

Pogoda w Środę 6 marca – Katowice

Środa w Katowicach będzie pochmurna z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu mogą potrwać do końca dnia. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie około 4°C. Wiatr będzie umiarkowany, z północnego zachodu, o prędkości 15÷20 km/h. W porywach może osiągać prędkość do 30 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 1010 hPa.

Pogoda – Kraków

Środa w Krakowie będzie mokra i zachmurzona. Deszcz będzie padał niemal bez przerwy. Temperatura osiągnie maksymalnie 8°C. Północno-wschodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 990 hPa.

Pogoda w Środę 6 marca – Poznań

Poranek w Poznaniu będzie pogodny, ale w ciągu dnia niebo zachmurzy się, a wieczorem może popadać deszcz. Temperatura osiągnie 9°C, a północno-wschodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne w południe wyniesie 1013 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Warszawie rano będzie pochmurno, ale później pojawią się rozpogodzenia. Maksymalna temperatura osiągnie 7°C. Północno-wschodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne w środku dnia osiągnie 1011 hPa.

Pogoda w Środę 6 marca – Wrocław

We Wrocławiu zachmurzenie w ciągu dnia będzie zmienne. Po południu nastąpi wzrost zachmurzenia, a wieczorem może popadać deszcz. Maksymalna temperatura osiągnie 10°C, a północno-wschodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie rano będzie pochmurno i deszczowo, później możliwe przejaśnia. Temperatura osiągnie maksymalnie 7°C. Wschodni i północno-wschodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1027 hPa.

Biomet

Niemal w całym kraju zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne, jedynie na wschodzie i północnym wschodzie będą neutralne, wilgotność powietrza osiągnie 70÷90%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia