Pogoda w Piątek 8 marca 2024

Dzisiejsza prognoza jest wybitnie krótka: słońce w całym kraju.

177

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 8 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle słonecznego, prawie bezchmurnego nieba.

Dzisiejszy dzień zapowiada się jako pogodny i słoneczny, w całej Polsce. Nie przewidujemy żadnych opadów, z niemal bezchmurnego nieba. Termometry pokarzą od 4 do 8 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne będąkorzystne. Pogoda w Piątek 8 marca

Pogoda w kraju

Wszyscy będziemy cieszyć się słonecznym dniem. Jedynie na północy Polski, wystąpią poranne zachmurzenia i mgła, które z czasem ustąpią, aż w końcu pojawi się słońce. Nad resztą kraju niebo niemal bezchmurne.

W zależności od lokalizacji, termometry wskażą dziś maksymalnie 4÷8°C, najchłodniej 3°C będzie na Suwalszczyźnie i podgórskich rejonach Karpat.

Słaby wiatr będzie zmienny, przeważnie wschodni.

Pogoda w Piątek 8 marca – Katowice

Mieszkańcy Katowic będą cieszyć się chłodnym ale pogodnym Piątkiem z dużą ilością słońca, bez jakichkolwiek opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7°C, a południowy wiatr będzie osiągał prędkość do 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 1016 hPa.

Pogoda – Kraków

Piątek w Krakowie będzie pogodny i słoneczny. Niebo będzie lekko zachmurzone, a temperatura maksymalna osiągnie 7°C. Wiatr będzie słaby z kierunku wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 994 hPa.

Pogoda w Piątek 8 marca – Poznań

W Poznaniu dzień będzie suchy i słoneczny. Niebo będzie mało zachmurzone, a temperatura osiągnie 8°C. Powieje słaby wiatr ze wschodu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1011 hPa.

Pogoda – Warszawa

Nad Stolicą niebo będzie prawie bezchmurne. Temperatura maksymalna w dzień osiągnie 7°C. Wiatr będzie słaby i zmienny. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1010 hPa.

Pogoda w Piątek 8 marca – Wrocław

Niebo nad Wrocławiem będzie prawie bezchmurne, a termometry pokażą maksymalnie 8°C. Wschodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1005 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia oraz Sopot będą dziś musiał poczekać na słońce. Rano niebo będzie zachmurzone, a mgła ograniczy widzialność do 400 metrów. Jednak w ciągu dnia rozpogodzi się, i będzie świecić słońce. Temperatura maksymalna wyniesie 5°C, wiatr będzie słaby i zmienny. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1024 hPa.

Biomet

Na całym obszarze Polski będą panować korzystne warunki biometeorologiczne, zależnie od lokalizacji wilgotność powietrza wyniesie 40÷60%.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy:  Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia