Pogoda w Sobotę 9 marca 2024

Początkowo słoneczne niebo w niemal całym kraju, będą stopniowo pokrywać chmury.

100

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Sobotę 9 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle niebieskiego nieba, stopniowo pokrywającego się chmurami.

Słoneczne, sobotnie niebo będą stopniowo pokrywać chmury, napływające z zachodu. Nigdzie nie powinno padać. Na termometrach maksymalnie od 6 do 12 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne będą korzystne. Pogoda w Sobotę 9 marca

Dzisiejsza aura w Polsce

W Sobotę w całym kraju możemy spodziewać się pogodnej i słonecznej aury. Jedynie na północy oraz zachodzie Polski niebo będzie miejscami pokryte chmurami, a zachmurzenie będzie postępować od zachodu. Temperatura powietrza będzie się wahać od 6°C na północnym wschodzie, przez 9÷10°C w centralnej części kraju do 12°C na południowym zachodzie. Słaby lub umiarkowany wiatr, będzie wiał przeważnie z południowego wschodu, jedynie na zachodzie oraz w Sudetach może okazać się silniejszy i porywisty.

Pogoda – Katowice

Sobota w Katowicach początkowo będzie słoneczna, po południu niebo się zachmurzy. Termometry pokażą maksymalnie 10÷11°C. Południowy wiatr będzie wiał z prędkością 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 1016 hPa.

Pogoda w Sobotę 9 marca – Kraków

Mieszkańcy Krakowa przez większość dnia, będą cieszyć się słoneczną aurą. W godzinach popołudniowych pojawi się zachmurzenie. Temperatura maksymalna osiągnie 11°C, minimalna 3°C. Wiał będzie słaby wiatr z kierunków wschodnich. Ciśnienie atmosferyczne wynose w środku dnia 985 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu Sobota rozpocznie się od słonecznej aury, ale w ciągu dnia pojawi się rosnące zachmurzenie. Temperatura maksymalna osiągnie 10°C, minimalna 3°C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, po południu okresowo silniejszy. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1003 hPa.

Pogoda w Sobotę 9 marca – Warszawa

Sobota w Stolicy będzie słonecznym dniem. Temperatura maksymalna osiągnie 9°C, minimalna 2°C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby lub umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w środku dnia 1003 hPa.

Pogoda – Wrocław

Słoneczny poranek we Wrocławiu stopniowo przekształci się w pochmurny dzień. Termometry wskażą maksymalnie 12°C, minimalnie 4°C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, okresowo silniejszy. Na barometrach w południe zobaczymy 998 hPa.

Pogoda w Sobotę 9 marca – Trójmiasto

W Gdańsku, Gyni oraz Sopocie Sobota będzie pochmurna, ale pojawiać się będą przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, minimalna 1°C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby lub umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić w południe 1017 hPa.

Biomet

W całym kraju będą panować korzystne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza w zależności od regionu wyniesie 40÷60%.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy:  Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia