Pogoda we Wtorek 19 marca 2024

Zróżnicowana pokrywa chmur nad całą Polską, najpogodniej będzie na zachodzie kraju.

87

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 19 marca - biała mapka pogodowa Polski, na tle ciemno-niebieskiego nieba pokrytego chmurami.

Podobnie jak wczoraj, najlepszymi warunkami pogodowymi, będą cieszyć się mieszkańcy zachodnich terenów Polski. Termometry pokażą maksymalnie od 2 do 9 stopni Celsjusza, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Pogoda we Wtorek 19 marca

Pogoda w kraju

Wtorkowe zachmurzenie będzie zmienne, najmniejsze wystąpi nad zachodnimi obszarami Polski. Im bardziej będziemy przesuwać się na wschód, tym pokrywa chmur będzie bardziej intensywna. Tutaj przewidywane są opady deszczu, natomiast śnieg z deszczem mogą pojawić się w Bieszczadach oraz Zatoki Gdańskiej.

Maksymalna temperatura, jaką wskażą termometry to 4÷5°C na północnym wschodzie i wschodzie, przez 6÷7°C w centralnej Polsce, do 8÷9°C na zachodzie. Najchłodniej będzie w podgórskich rejonach Karpat 2÷4°C.

W całym kraju będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr, ze zmiennych kierunków.

Pogoda – Katowice

W Katowicach poranne zachmurzenie ustąpi miejsca pogodnej aurze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7°C. Umiarkowany wiatr, z północnego wschodu, powieje z prędkością do 8 km/h, w porywach 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1025 hPa.

Pogoda we Wtorek 19 marca – Kraków

Pomimo znacznego zachmurzenia, nad Krakowem nie zabraknie chwil z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 7°C. Słaby, północno-wschodni wiatr, powieje z prędkością do 6 km/h, w porywach 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 1024 hPa.

Pogoda – Poznań

Wtorek w Poznaniu będzie dniem pogodnym z licznymi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8°C. Północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr osiągnie prędkość do 8 km/h, w porywach 20 km/h. Barometry wskażą w południe 1025 hPa.

Pogoda we Wtorek 19 marca – Warszawa

Wtorek w Stolicy pomimo pojawiających się chmur, będzie dniem pogodnym. Temperatura maksymalna nie przekroczy 8°C. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr, o prędkości do 13 km/h, w porywach 29 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe osiągnie 1024 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu dzień będzie pogodny z wieloma przebłyskami słońca. Termometry pokażą maksymalnie 8°C. Z południowego wschodu, powieje słaby i umiarkowany wiatr, z prędkością do 8 km/h, w porywach 19 km/h. W południe ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1025 hPa.

Pogoda we Wtorek 19 marca – Trójmiasto

Mieszkańcom Gdańska, Gdyni oraz Sopotu, przez cały dzień będzie towarzyszyć zmienne zachmurzenie z przejaśnieniami. Możliwe pojawienie się przelotnych opadów. Temperatura maksymalna w dzień 6°C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu o prędkości do 9 km/h, w porywach 18 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1026 hPa.

Biomet

Dzisiejsze warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na obszarze całejm Polski, wilgotność powietrza osiągnie 70÷90%.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia