Bezpieczny zakup Skoda CitiGo 5D 75KM

286

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny zakup Skoda CitiGo 5D 75KM

Bezpieczny zakup Skoda CitiGo 5D 75KM

Skoda Citigo to dopełnienie gamy modelowej Czeskiej Marki.  Jako najchętniej wybierana marka musi dostosować się do każdego klienta. Na rynku obecnie dostępne jest całe trio reprezentantów praktycznie tego samego auta z rodziny VAG’ów. Jest to mało popularny u nas Seat Mii i będący czasem obiektem wyśmiewczych komentarzy volkswagen up! Pomiędzy nimi stoi gdzieś Skoda, która broni się ceną oraz dostosowaniem jej do jakości. Stała się ona trochę przestronniejsza, trochę żywsza nadal zostając przy kanciastej, kwadratowej bryle. Ale wszystko jest do zniesienia biorąc pod uwagę jej cenę. Posłuchaj Bezpieczny Zakup Skoda CitiGo 5D 75KM.

Bezpieczny zakup Skoda CitiGo 5D 75KM

Wnętrze pojazdu mimo twardych plastików całość wykonania wygląda po prostu schludnie i solidnie – nie odstrasza, a zaprasza do jazdy. Tutaj emocje trochę opadają i mamy wrażenie, że silnik o poj. 1.0l generujący 75KM to trochę za słaby motor. Jednak co jest jeszcze bardziej smutne – Citigo posiada również jeszcze słabszą jednostkę, która wyposażona została w całe 60KM. Nie umiem sobie tego wyobrazić, ale należy pamiętać, że jest to auto przeznaczone do jazdy po zatłoczonym mieście. I tam z pewnością znajdzie swoje zastosowanie. Na autostradach raczej nie zagrzeje swojego miejsca. Skoda Citigo to jeden z tym samochodów, które jest kupowane jako dodatkowe auto w rodzinie.

 

Bezpieczny zakup Skoda CitiGo 5D 75KM 1

Bezpieczny zakup Skoda CitiGo 5D 75KM 2

Bezpieczny zakup Skoda CitiGo 5D 75KM 3

Bezpieczny zakup Skoda CitiGo 5D 75KM 4

Bezpieczny zakup Skoda CitiGo 5D 75 KM 5

Zobacz też test Skody CitiGo Babskim Okiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia