Zlot Weteranów Szos – Historia na Kołach 22-24 lipca 2022

1146

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach 22-24 lipca 2022
Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach 22-24 lipca 2022 Starogard Gdański

W dniach 22-24 lipca 2022 w Starogardzie Gdańskim miłośnicy zabytkowej motoryzacji po raz 12 będą mieli okazję wybrać się na Zlot Weteranów Szos – Historia na Kołach. Wakacyjne wydarzenie odbędzie się w Stadzie Ogierów w Starogardzie Gdańskim.

Zlot Weteranów Szos – Historia na Kołach to impreza dla fanów starej motoryzacji i nie tylko. To czas wymiany doświadczeń i poznania nowych pasji.

Jak pisze organizator

ZlotWeteranówSzos – HISTORIA NA KOŁACH! 23 lipca, Stado Ogierów w Starogardzie Gd. Piękne zabytkowe pojazdy, bezpłatna strefa dmuchańców dla dzieci, konkursy, quizy, cenne nagrody.

Na scenie zlotowej zagrają: Myslovitz i Varius Manx z Kasią Stankiewicz! 5 zł. – bilet dla publiczności, kup wcześniej przez stronę internetową oraz w recepcji SCK.

– Wjazdowe dla posiadaczy zabytkowych pojazdów i chętnych pasażerów, w cenie 40 zł. przewiduje: posiłek, znaczek zlotowy, miejsce na polu namiotowym, koncerty, napój zlotowy od BrowarKociewski.

Zarejestruj się wcześniej.

Wyślij meila (sekretariat.sck@gmail.com) z danymi: Imię i nazwisko posiadacza pojazdu, nazwa i marka pojazdu, e-mail, miejscowość wyjazdu i ilość przejechanych km na zlot. Na miejscu – 23 lipca po okazaniu potwierdzenia płatności i zarejestrowaniu meilowym otrzymasz pakiet startowy bez stania w kolejce.

Na terenie zlotowym znajdują się stałe sanitariaty, umywalnie z ciepłą wodą i prysznice, bogate zaplecze gastronomiczne.

Park maszynowy oświetlony, zabezpieczony i pod całodobową ochroną, a dla motocykli – nocny parking w stajni (stali goście już znają to miejsce). Stajnia bezpośrednio przylega do placu zlotowego. Miejsce parkingowe w stajni w cenie opłaty zlotowej. W przypadku załamania pogody, całe „życie” zlotowe przenosimy właśnie tam i integrujemy się jeszcze bardziej!

Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach 22-24 lipca 2022 plakat
Zlot Weteranów Szos – Historia na Kołach 22-24 lipca 2022 plakat

REGULAMIN ZLOTU – „Zlot Weteranów Szos – XII Historia na kołach” – wyciąg

Pozostała część Regulaminu na stronie organizatora /zlotweteranowszos/.

Za teren Zlotu „Historia na kołach”, zwanego w dalszej części regulaminu „zlotem”. uznawane są tereny Stada Ogierów w Starogardzie Gdańskim przy ul. Adama Mickiewicza 13, oraz wszelkie inne lokalizacje związane z odbywającą się imprezą.

Uczestnicy zlotu wjeżdżając na teren zlotu akceptują niniejszy regulamin w brzmieniu obowiązującym w dniu rozpoczęcia imprezy.

W zlocie może uczestniczyć każda osoba po uiszczeniu opłaty.

NA TEREN ZLOTU – WYSTAWY ZOSTANĄ WPUSZCZONE:

* Pojazdy wyprodukowane do 1980 roku

* Tzw. „DEMOLUDY” – produkowane w krajach byłego bloku socjalistycznego do końca 1989r.

* pojazdy militarne – nie podlegają ograniczeniom wiekowym

Pojazdy zarejestrowane na zabytkowe tablice (żółte) .

Pojazdy muszą spełniać wymogi wysokiego stopnia oryginalności.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do udzielenia „dzikich kart” dla pojazdów niespełniających wymogów regulaminowych – pojazdy te muszą w widocznym miejscu umieścić otrzymaną „dziką kartę”. Decyzja o udzieleniu „dzikiej karty” jest zastrzeżona do wyłącznej kompetencji organizatorów.

Uczestnik rejestrujący pojazd jest odpowiedzialny za wszystkich członków swojej załogi.

Na teren kempingowy zostaną wpuszczone osoby tylko do tego upoważnione.

Każdy uczestnik zlotu posiadający pojazd, w czasie pobytu na zlocie ma obowiązek umieszczenia pojazdu w wyznaczonym przez organizatora miejscu.

W trakcie trwania zlotu obowiązuje całkowity ZAKAZ jazdy pojazdami na terenie zlotu – nie dotyczy organizatorów, zaopatrzenia.

Wyjazd pojazdem zabytkowym z terenu zlotu może nastąpić za okazaniem naklejki identyfikacyjnej oraz dowodu rejestracyjnego pojazdu, do godz. 18:00, wyłącznie osobom trzeźwym, co jest jednocześnie warunkiem poruszania się pojazdami.

O godz. 19:00 wszystkie pojazdy zostaną obowiązkowo przestawione z placu wystawowego do pomieszczeń stajni i na parking.

Uczestników zlotu obowiązuje rozmieszczenie namiotów lub kempingów wyłącznie w miejscach wyznaczonych przez organizatorów.

Prawo uczestnictwa w paradzie mają uczestnicy zlotu posiadający pojazd zabytkowy z ważnymi badaniami technicznymi i ważną polisą OC oraz prawo jazdy. Stan techniczny oraz uprawnienia mogą zostać zweryfikowane przez organizatorów zlotu lub odpowiednie organy.

Jak trafić na miejsce https://www.google.com/maps/place/Starogard Gdański/

Wspomnienie z ubiegłego roku XI Zlot Weteranów Szos – Historia na Kołach 2021

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia