Z miłości do starych aut

285

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Z miłości do starych aut
Czy faktycznie wyłącznie auta ostatniego 25-lecia były przełomem w świecie motoryzacji? Według Piotra Pawlaka także starsze auta posiadały jakość i duszę.

Z miłości do starych aut – dziś rozmowa m.in. o tym, jak pasja do motoryzacji może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Czy faktycznie obecne samochody nie mają już takiej duszy? Naszym gościem jest Piotr Pawlak – dziennikarz Radia Bezpieczna Podróż oraz miłośnik starych pojazdów. 

Z miłości do starych aut – słynne „Garbusy“ i nie tylko 

Nasz rozmówca jasno stwierdza, że dzisiejsze auta nie mają już takiej duszy, jak te produkowane, chociażby dwie-trzy dekady wcześniej. Mało tego, według niego jest duże prawdopodobieństwo, iż na podstawie dzisiejszych modeli nikt nie będzie już chciał organizować popularnych zlotów. Przy tym sam ma szczególną słabość do modeli jeszcze starszych, jak i tych poruszających się po ulicach w latach 50. Samochodem, do którego żywi szczególny sentyment jest Volkswagen Beetle, czyli popularny „Garbus”. Nasz gość, dziś pragnie swoją pasją zarazić swoją córkę, która będąc dorosłą kobietą, już od najmłodszych lat bierze również udział w imprezach motoryzacyjnych. A od kiedy zaczęła się jego miłość do starych aut? Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy. 

Rozmowa z Piotrem Pawlakiem

Zainteresowała Cię nasza rozmowa? Zapraszamy do wysłuchania naszych podcastów.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia