VII Konkurs Orki 12–13.08.2023 Lubecko

Konkurs Orki, mini giełdy staroci i wiele atrakcji to VII Konkurs Orki, Wspomnienie Świętego Izydora Oracza oraz Rodzinne Świętowanie

0
776
VII Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 12-13.08.2023
VII Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 12-13.08.2023

12 i 13 sierpnia zapraszamy do Lubecka na VII Konkurs Orki, Wspomnienie Świętego Izydora Oracza oraz Rodzinne Świętowanie.

VII Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami, razem z Sołeckim festynem “Rodzinne Świętowanie”, wspominamy tu również patrona naszej imprezy – Świętego Izydora Oracza. Główne coroczne święto naszej małej miejscowości, które jak mamy nadzieję, w tym roku będzie jeszcze lepsze niż wcześniej. Zapraszamy zarówno młode jak i nieco starsze pokolenie do nas, gdzie można sobie przypomieć, powspominać lub dowiedzieć co nieco o historii rolnictwa na okolicznych terenach.

Tradycyjnie jak zawsze na tego typu imprezach zapewnione zostają również atrakcje dla młodszych i starszych oraz strefa gastronomiczna. Nie zabraknie także specjału tutejszej kuchni czyli tradycyjnie przyrządzanych kartofli z dymfra.

Przewidziano również kilka niespodzianek które na razie są tajemnicą.

Impreza rozpoczyna się w sobotę 12.08 o godzinie 15:00, a kończy w niedzielę 13.08 wieczorem.

Szczegóły przedstawiono na plakacie i stronie organizatora poniżej.

VII Konkurs Orki 12–13.08.2023 Lubecko plakat
VII Konkurs Orki 12–13.08.2023 Lubecko plakat

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU I WYSTAWCÓW- MINI GIEŁDA

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU I WYSTAWCÓW- MINI GIEŁDA Lubecko 12-13.08.2023
INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU I WYSTAWCÓW- MINI GIEŁDA Lubecko 12-13.08.2023

Na tegorocznej imprezie, oprócz Konkursu Orki, zaplanowane jest otwarcie mini giełdy staroci (i nie tylko). Umożliwimy wystawienie się ze swoim straganem na terenie wydarzenia. W związku z tym chętni wystawcy proszeni są o kontakt w celach organizacyjnych. Chętnych do wzięcia udziału w tegorocznym Konkursie Orki, również prosimy o zgłaszanie się wraz ze swoim traktorem jak również esiokiem, papajem, samem… Osoby, które nie chcą brać udziału w Konkursie, a chciałyby wystawić swoje pojazdy również prosimy o taką informację.

Zgłoszenie można przesłać w wiadomości prywatnej, telefonicznie, lub poprzez email: kontakt@lubecko.eu

Dla uczestników Konkursu Orki przewidziano upominki z Lubecka, a dla Najlepszych w swoich kategoriach – nagrody.

Zajrzyj na stronę wydarzenia VII Konkurs Orki oraz Skansen Lubecko – Kierat Team

W artykule wykorzystano materiały ze strony organizatora.

ORKA STARYMI TRAKTORAMI Konkurs Orki Lubecko 2022

W ubiegłym roku także zapraszaliśmy na tą niezwykle ciekawą imprezę – VI Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 6-7.08.2022

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.