VII Konkurs Orki 12–13.08.2023 Lubecko

Konkurs Orki, mini giełdy staroci i wiele atrakcji to VII Konkurs Orki, Wspomnienie Świętego Izydora Oracza oraz Rodzinne Świętowanie

1071

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

VII Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 12-13.08.2023
VII Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 12-13.08.2023

12 i 13 sierpnia zapraszamy do Lubecka na VII Konkurs Orki, Wspomnienie Świętego Izydora Oracza oraz Rodzinne Świętowanie.

VII Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami, razem z Sołeckim festynem „Rodzinne Świętowanie”, wspominamy tu również patrona naszej imprezy – Świętego Izydora Oracza. Główne coroczne święto naszej małej miejscowości, które jak mamy nadzieję, w tym roku będzie jeszcze lepsze niż wcześniej. Zapraszamy zarówno młode jak i nieco starsze pokolenie do nas, gdzie można sobie przypomieć, powspominać lub dowiedzieć co nieco o historii rolnictwa na okolicznych terenach.

Tradycyjnie jak zawsze na tego typu imprezach zapewnione zostają również atrakcje dla młodszych i starszych oraz strefa gastronomiczna. Nie zabraknie także specjału tutejszej kuchni czyli tradycyjnie przyrządzanych kartofli z dymfra.

Przewidziano również kilka niespodzianek które na razie są tajemnicą.

Impreza rozpoczyna się w sobotę 12.08 o godzinie 15:00, a kończy w niedzielę 13.08 wieczorem.

Szczegóły przedstawiono na plakacie i stronie organizatora poniżej.

VII Konkurs Orki 12–13.08.2023 Lubecko plakat
VII Konkurs Orki 12–13.08.2023 Lubecko plakat

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU I WYSTAWCÓW- MINI GIEŁDA

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU I WYSTAWCÓW- MINI GIEŁDA Lubecko 12-13.08.2023
INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU I WYSTAWCÓW- MINI GIEŁDA Lubecko 12-13.08.2023

Na tegorocznej imprezie, oprócz Konkursu Orki, zaplanowane jest otwarcie mini giełdy staroci (i nie tylko). Umożliwimy wystawienie się ze swoim straganem na terenie wydarzenia. W związku z tym chętni wystawcy proszeni są o kontakt w celach organizacyjnych. Chętnych do wzięcia udziału w tegorocznym Konkursie Orki, również prosimy o zgłaszanie się wraz ze swoim traktorem jak również esiokiem, papajem, samem… Osoby, które nie chcą brać udziału w Konkursie, a chciałyby wystawić swoje pojazdy również prosimy o taką informację.

Zgłoszenie można przesłać w wiadomości prywatnej, telefonicznie, lub poprzez email: kontakt@lubecko.eu

Dla uczestników Konkursu Orki przewidziano upominki z Lubecka, a dla Najlepszych w swoich kategoriach – nagrody.

Zajrzyj na stronę wydarzenia VII Konkurs Orki oraz Skansen Lubecko – Kierat Team

W artykule wykorzystano materiały ze strony organizatora.

ORKA STARYMI TRAKTORAMI Konkurs Orki Lubecko 2022

W ubiegłym roku także zapraszaliśmy na tą niezwykle ciekawą imprezę – VI Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 6-7.08.2022

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia