Dobrze płatna rola Mikołaja i Śnieżynki

W dniu imienin, najlepsze życzenia dla wszystkich Mikołajów. Jeśli potrafisz wcielić się w rolę Świętego M., masz okazję podratować świąteczny budżet.

376

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dobrze płatna rola Mikołaja - facet w stroju świętego mikołaja w okularach przeciw słonecznych, pokazujący oburącz Mano cornuta, czylidiabelskie rogi.
W nadchodzących dniach, rola Św. Mikołaja jest najlepiej płatna.

Zbliża się Gwiazdka, a wraz z nią okazja do dorobienia sobie na dorywczych pracach związanych ze świętami. Sprawdziliśmy, gdzie i ile można zarobić jako Mikołaj, śnieżynka, kurier, pakowacz prezentów czy kelner. Dobrze płatna rola Mikołaja

Dobrze płatna rola Mikołaja, to on gra pierwsze skrzypce 

Jeśli masz brodę, czerwony strój i duży worek, możesz spróbować swoich sił jako Mikołaj. To najbardziej opłacalna rola w okresie przedświątecznym. Stawka godzinowa waha się w tym przypadku od 27,5 zł do nawet 220 zł netto. Wszystko zależy od tego, gdzie i kiedy będziesz rozdawać prezenty. Najlepiej wybrać jednak wigilię firmową, a nie galerię handlową. Tam bowiem Mikołaj może liczyć na najwyższe wynagrodzenie i napiwki.

Śnieżynka atrakcyjna, ale słabo płatna

Jeśli nie masz brody, ale za to masz urok i wdzięk, możesz zostać śnieżynką. To rola, która polega na towarzyszeniu Mikołajowi, animowaniu dzieci i pomaganiu w rozdawaniu prezentów. Niestety, śnieżynki są o wiele niżej opłacane niż Mikołaje. Za godzinę pracy otrzymują od 21,5 zł do 30 zł netto. Zwykle pracują w galeriach handlowych, centrach rozrywki lub na imprezach okolicznościowych.

Kurier – prawdziwy Mikołaj po pandemii

Kolejną opcją jest praca jako kurier. W związku z rosnącą popularnością handlu internetowego, kurierzy stali się prawdziwymi Mikołajami po pandemii. W gorącym okresie przed świętami mogą liczyć na zarobki od 21 do 48 zł na rękę. Muszą jednak liczyć się z dużym obciążeniem pracy, długimi trasami i ryzykiem utraty paczek.

Pakowacz prezentów – praca kreatywna i prosta

Jeśli lubisz pakować prezenty i masz zmysł estetyczny, możesz spróbować pracy jako pakowacz prezentów. To kreatywna i prosta praca, która polega na ozdabianiu i owijaniu prezentów w papier, folię lub tkaninę. Na tym stanowisku można liczyć na zarobek od 21 do 22,8 zł na rękę za godzinę. Praca ta jest oferowana przez sklepy, hurtownie lub firmy zajmujące się organizacją imprez.

Kelner – praca na wigiliach firmowych

Ostatnią propozycją jest praca jako kelner. To praca, która wymaga umiejętności obsługi klienta, szybkości i sprawności. Kelnerzy są poszukiwani głównie na wigiliach firmowych, gdzie mogą zarobić od 21,5 do 26,4 zł netto za godzinę. Dodatkowo mogą liczyć na napiwki od zadowolonych gości.

Jak widać, praca w okresie przedświątecznym może być ciekawym i dochodowym zajęciem. Warto jednak wcześniej sprawdzić warunki pracy, umowę i terminy wypłaty. Niektóre oferty mogą być bowiem nieuczciwe lub nieatrakcyjne. Pamiętaj też, że praca dorywcza nie zwalnia cię z obowiązku rozliczenia się z podatku.

Życzymy powodzenia i udanych świąt!

Słuchaj nas online!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia