Wybuch w pobliżu ambasady Izraela w Delhi

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Eksplozja w pobliżu ambasady Izraela w Indiach
Eksplozja w pobliżu ambasady Izraela w Indiach

Dziś w stolicy Indii, Delhi, doszło do nagłego wzrostu napięcia po doniesieniach o rzekomym wybuchu w okolicy ambasady Izraela. Nieznany rozmówca powiadomił władze o incydencie około godziny 18:00 czasu lokalnego (13:30 w Polsce). Dzwoniący twierdził, że eksplozja nastąpiła na pustej działce za ambasadą Izraela.

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano specjalny zespół policji i saperów, którzy przeprowadzili dokładne badania terenu w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń. Po gruntownej analizie nie znaleziono żadnych podejrzanych przedmiotów czy substancji wybuchowej, co przyniosło pewną ulgę.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela potwierdziło ścisłą współpracę z władzami Indii w celu kompleksowego wyjaśnienia tego incydentu. Mimo że sytuacja zakończyła się bezpiecznie, incydent ten podkreśla konieczność bieżącego monitorowania podobnych wydarzeń. Śledztwo w tej sprawie nadal trwa.

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia