Pogoda w Czwartek 28 grudnia 2023

Dzisiejszy dzień będzie raczej pochmurny z przelotnymi opadami deszczu w niektórych regionach Polski.

254

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Czwartek 28 grudnia - biała mapka pogodowa Polski na tle kolorowej grafiki z symbolami słońca, wiatru, deszczu itp.

Czwartek 28 grudnia 2023 roku nie będzie dniem idealnym dla miłośników słońca i ciepła. Pogoda będzie zmienna, z chmurami i opadami deszczu. Temperatura będzie niska, a wiatr silny. Warunki biometeorologiczne będą neutralne, ale mogą być niekorzystne dla osób wrażliwych na zmiany pogody. Pogoda w Czwartek 28 grudnia

Zmienne zachmurzenie i przelotne opady deszczu

Czwartek nie będzie należał do najpiękniejszych dni w roku. Niebo będzie pokryte chmurami, a miejscami spadnie deszcz. W górach możliwy jest nawet śnieg i zamiecie. Nie spodziewaj się więc zbyt wysokich temperatur. Najcieplej będzie na południowym wschodzie kraju, gdzie termometry wskażą nawet 11°C. Na północnym wschodzie będzie najzimniej – zaledwie 3°C. W pozostałych regionach temperatura będzie się wahać między 6°C a 10°C. Wiatr będzie wiał z południa i południowego zachodu, miejscami dość silnie. Na południowym wschodzie i nad morzem w porywach może osiągnąć nawet 65 km/h. W górach wiatr będzie jeszcze mocniejszy i może powodować trudne warunki drogowe.

Pogoda – Katowice

Mieszkańcy stolicy Górnego Śląska zobaczą dziś pochmurne niebo z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 8°C, minimalna 2°C. Wiatr południowo-zachodni, 24 km/h. Ciśnienie 1024 hPa.

Pogoda w Czwartek 28 grudnia – Kraków

W grodzie Kraka wystąpi zmienne zachmurzenie z temperaturą maksymalną 10°C. Wiatr południowo-zachodni, okresami silniejszy. Ciśnienie 991 hPa.

Pogoda Poznań

W Poznaniu dzisiaj będzie zmienne zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna 10°C. Wiatr południowo-zachodni, okresami silniejszy. Ciśnienie 1004 hPa.

Pogoda w Czwartek 28 grudnia – Warszawa

Zmienne zachmurzenie. W Stolicy możliwe słabe opady deszczu około południa. Zachmurzenie będzie zmienne, a temperatura maksymalna 8°C. Wiatr południowo-zachodni, okresami silniejszy. Ciśnienie 1002 hPa.

Pogoda – Wrocław

Podobnie jak w całym kraju, również we Wrocławiu będzie zmienne zachmurzenie. Temperatura maksymalna 12°C. Wiatr południowo-zachodni, okresami silniejszy. Ciśnienie 1002 hPa.

Pogoda w Czwartek 28 grudnia – Trójmiasto

W gdańsku, Gdyni i Sopocie zachmurzenie będzie zmienne z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna 7°C. Wiatr południowo-zachodni, w porywach do 60 km/h. Ciśnienie 1009 hPa.

Biometeo

Jeśli jesteś wrażliwy na zmiany pogody, możesz odczuwać dyskomfort w czwartek. Wilgotność powietrza będzie wysoka, sięgając około 80%. Będzie też chłodno, co może wpływać na samopoczucie i nastrój. Warunki biometeorologiczne będą neutralne, co oznacza, że nie będą sprzyjać ani pogarszać zdrowia i aktywności. Jeśli jednak masz problemy z układem oddechowym, krążeniowym lub kostno-stawowym, zaleca się ostrożność i ograniczenie wysiłku fizycznego.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia