Pogoda w Piątek 29 grudnia 2023

Dzisiejsza aura będzie zmienna i raczej chłodna, czasami silniej powieje.

248

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 29 grudnia - biała mapka pogodowa Polski na tle błękitnego nieba z białymi obłokami.

Piątek zapowiada się jako dzień zmienny i chłodny. W niektórych regionach kraju spodziewane są opady deszczu, a nawet deszczu ze śniegiem. Wiatr będzie wiać z południowego zachodu, miejscami dość silnie. Pogoda w Piątek 29 grudnia

Piątkowa aura

Na południu i południowym wschodzie kraju możesz liczyć na małe i umiarkowane zachmurzenie, a nawet większe przejaśnienia. Niebo na pozostałym obszarze oraz w Bieszczadach będzie pokryte chmurami. Na północy, zachodzie i w centrum kraju miejscami popada przelotny deszcz, a gdzieniegdzie także deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 5°C na wschodzie, około 8°C w centrum, na zachodzie i nad morzem do 12°C na południu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, nad morzem do 70 km/h, w obszarach podgórskich do 65 km/h, południowo-zachodni. Wysoko w Tatrach i Sudetach porywy wiatru do 100 km/h.

Pogoda w Piątek 29 grudnia – Katowice

Jeśli mieszkasz w Katowicach lub planujesz tam wybrać się w piątek 29 grudnia, to możesz spodziewać się pogodnego dnia z częściowym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie 9°C, a minimalna 2°C. Wiatr będzie wiać z południowego zachodu z prędkością 27 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1015 hPa. To dobra pogoda na spacer po mieście lub wycieczkę do pobliskiego parku.

Pogoda – Kraków

W piątek 29 grudnia pogoda w Krakowie będzie zmienna, z chwilowymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 10°C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Na barometrach zobaczymy w południe 986 hPa.

Pogoda w Piątek 29 grudnia – Poznań

Piątkowa aura w Poznaniu będzie nieco kapryśna, z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu. Barometry wskażą w południe 1000 hPa.

Pogoda – Warszawa

Stolica przywita nas w piątek pogodą zmienna, z chmurami i przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8°C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami silniej. Ciśnienie wyniesie w południe 998 hPa.

Pogoda w Piątek 29 grudnia – Wrocław

W mieście mostów i krasnali, piątkowa pogoda będzie zmienna, z większymi i mniejszym zachmurzeniem. Termometry wskażą maksymalnie 11°C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni wiatr. Na barometrach będzie w południe 999 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie, w piątek 29 grudnia pogoda będzie zmienna, z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 8°C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Barometry wskażą w południe 1004 hPa.

Biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90%. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne na południu, południowym wschodzie i wschodzie kraju, a na północy i północnym zachodzie neutralne. Osoby wrażliwe na zmiany pogody mogą odczuwać lekkie dolegliwości, takie jak bóle głowy, zmęczenie czy drażliwość. Pogoda w Piątek 29 grudnia

Słuchaj nas online!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia