Pogoda w Niedzielę 31 grudnia 2023

Sylwester 2023 będzie dość ciepły i zmienny. Na południu kraju będzie pogodnie, na północy pochmurno i deszczowo.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 31 grudnia - biała mapka pogodowa Polski na tle sylwestrowego nieba z wybuchającymi sztucznymi ogniami

W ostatni dzień roku, w Polsce możemy spodziewać się zróżnicowanej pogody. Na południu kraju będzie głównie pogodnie, z niewielkim zachmurzeniem i rozpogodzeniami. Na północy natomiast będzie pochmurno, z miejscowymi opadami deszczu, a na północnym wschodzie i w Karpatach także deszczu ze śniegiem. Nad ranem mogą wystąpić mgły, ograniczające widzialność do 300 metrów. Pogoda w Niedzielę 31 grudnia

Aura w Polsce

Temperatura będzie dość wysoka jak na koniec grudnia. Najchłodniej będzie na Podlasiu, gdzie termometry pokażą maksymalnie 3°C. Najcieplej będzie w Małopolsce, gdzie temperatura wzrośnie do 8°C. W pozostałych regionach kraju temperatura będzie się wahać między 4 a 6°C.

Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Na północnym zachodzie i w rejonach podgórskich może być porywisty, osiągając prędkość do 55 km/h. Wysoko w górach wiatr może powiewać z prędkością do 65 km/h.

Ciśnienie atmosferyczne będzie spadać, co może wpływać na samopoczucie niektórych osób. W południe ciśnienie wyniesie od 978 hPa w Krakowie do 1015 hPa w Katowicach.

Pogoda – Katowice

W Katowicach sylwester będzie pochmurny, z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 7 stopni Celsjusza, a minimalna 0 stopni Celsjusza. Wiatr będzie wiać z południowego wschodu z prędkością 11 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie się utrzymywać na poziomie 1015 hPa.

Pogoda w Niedzielę 31 grudnia – Kraków

W Krakowie sylwester będzie pogodny, z niewielkim zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie 8 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 978 hPa.

Pogoda w Poznaniu

W Poznaniu sylwester będzie zachmurzony, z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 6 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda w Niedzielę 31 grudnia – Warszawa

W Warszawie sylwester będzie pochmurny, z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 5 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1001 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu sylwester będzie zmienny, z chwilami słonecznymi i chwilami pochmurnymi. Temperatura maksymalna wyniesie 7°. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 999 hPa.

Pogoda w Niedzielę 31 grudnia – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie, sylwester będzie deszczowy, z dużym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie 4 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1014 hPa.

Biometeo

Wilgotność powietrza na przeważającym obszarze Polski sięgnie około 90%. Mieszkańcy większości kraju odczują komfort termiczny, tylko na północnym wschodzie będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne, nie wpływając negatywnie na zdrowie i samopoczucie.

Sylwester 2023 będzie dość ciepły i zmienny. Na południu kraju będzie pogodnie, na północy pochmurno i deszczowo, ciśnienie będzie spadać, a to może wpływać na samopoczucie niektórych osób. Warunki biometeorologiczne będą neutralne.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia