Nowa „Akademia Pana Kleksa” oczaruje serca widzów!

Już dziś, 5 stycznia 2024 roku, polskie kina staną się miejscem magicznej podróży. Na ekrany wchodzi najnowsza adaptacja kultowej bajki Jana Brzechwy - "Akademia Pana Kleksa"

270

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowa "Akademia Pana Kleksa" oczaruje serca widzów już dziś!
Nowa "Akademia Pana Kleksa" oczaruje serca widzów już dziś!

Już dziś, 5 stycznia 2024 roku, polskie kina staną się miejscem magicznej podróży. Na ekrany wchodzi najnowsza adaptacja kultowej bajki Jana Brzechwy – „Akademia Pana Kleksa”. Reżyser Maciej Kawulski zapowiada prawdziwą ucztę dla zmysłów.

Magia, humor i aktorskie sztuczki: „Akademia Pana Kleksa” jakiej jeszcze nie znaliście!

Dziś, 5 stycznia 2024 roku, polskie kina witają nową, ekscytującą wersję klasycznej bajki Jana Brzechwy – „Akademia Pana Kleksa”. Reżyserią tego magicznego filmu zajął się Maciej Kawulski, a obsada jest równie imponująca. Tomasz Kot w roli Pana Kleksa, Piotr Fronczewski jako narrator, oraz młode talenty, takie jak Maciej Musiał, Julia Wieniawa i Weronika Rosati.

Przed samą premierą filmowego arcydzieła, fani dostali smakowity przysmak w postaci interesującego zwiastuna. Fragment ten ukazuje Pana Kleksa oprowadzającego nowych uczniów po swojej fascynującej Akademii. Od wynalazków w gabinecie, przez magiczne eksperymenty w pracowni, po radosne momenty w sali balowej. Film obiecuje być pełnym humoru, magii i edukacyjnych elementów. Scena rozpoczyna się od serdecznego powitania nowych uczniów przez Pana Kleksa, na progu Akademii. Widzowie zostają zaproszeni do odkrywania tajemniczego świata, gdy Pan Kleks przewodzi grupie przez różne pomieszczenia. W gabinecie odkrywamy latającą maszynę, magiczny młotek i maszynę do pisania, która sama komponuje wiersze. W pracowni uczniowie śledzą, jak Pan Kleks przeprowadza magiczne eksperymenty, prezentując im m.in. sposób na przygotowanie napoju, który pozwala latać. Szeroko otwarte drzwi prowadzą do sali balowej, gdzie uczniowie mogą tańczyć i świetnie się bawić.

Podsumowując:

Nowa „Akademia Pana Kleksa” obiecuje być pełną przygód, humoru i edukacji opowieścią. Dla fanów bajki Jana Brzechwy i miłośników dobrego kina rodzinnego, produkcja ta staje się nieodłączną częścią kinowych planów na ten sezon. Dla tych, którzy pragną podróży do magicznego świata dziecięcych marzeń, Akademia Pana Kleksa jest miejscem, gdzie fantazja staje się rzeczywistością, a nauka staje się przygodą. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej niesamowitej przygodzie! 🙂

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia