Pogoda w Poniedziałek 8 stycznia 2024

240

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 8 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle widoku z lotu ptaka, zaśnieżona ziemia oraz bezchmurne, słoneczne, błękitne niebo.

W większości kraju, Poniedziałek będzie dniem zimnym i pogodnym. Tylko na południu i południowym wschodzie przewidywane jest zachmurzenie z niewielkimi opadami śniegu. W górach będzie wiać silny wiatr, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. Pogoda w Poniedziałek 8 stycznia

Dzisiejsza pogoda

Dzięki utrzymującemu się nad Polską się wyżowi atmosferycznemu, poniedziałek będzie raczej pogodny. Zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane, a w niektórych miejscach zobaczymy bezchmurne niebo. Jedynie na południu i południowym wschodzie kraju zachmurzenie będzie większe, lokalnie z opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od -11°C na Suwalszczyźnie do -4°C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków północno-wschodnich. W górach wiatr będzie silny, a w Sudetach nawet bardzo silny, co może powodować trudne warunki na szlakach.

Pogoda – Katowice

W Katowicach poniedziałek będzie pochmurny z przelotnymi opadami śniegu. Temperatura maksymalna osiągnie -8°C, a minimalna -14°C. Wiatr będzie wiać z północnego wschodu z prędkością 18 km/h, przez co temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa niż temperatura rzeczywista. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1030 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 8 stycznia – Kraków

W Krakowie poniedziałek zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami, a przed południem mogą wystąpić słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie -8°C. Słaby lub umiarkowany wiatr, powieje z północnego wschodu. Barometry wskażą w południe 995 hPa.

Pogoda na dziś – Poznań

W poniedziałek, w Poznaniu podziwiać będzie można słoneczne niebo. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą -7°C. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z północnego wschodu. W południe barometry wskażą 1020 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 8 stycznia – Warszawa

Mieszkańcy Stolicy będą cieszyć się pogodnym poniedziałkiem. Na termometrach zobaczymy do -8°C. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z północnego wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś – Wrocław

W stolicy Dolnego Śląska spodziewany jest pogodny poniedziałek. Termometry pokażą maksymalnie -9°C. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z północnego wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1014 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 8 stycznia – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie poniedziałek będzie słoneczny. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do -6°C. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z północnego wschodu. Barometry pokażą w południe 1034 hPa.

Biometeo

W poniedziałek wilgotność powietrza wyniesie od około 60% w pasie środkowej Polski do ponad 80% w regionach południowych. Dzień będzie przeważnie zimny z niekorzystnymi warunkami biometeorologicznymi, mogącymi wpływać negatywnie na samopoczucie i zdrowie osób wrażliwych na zmiany pogody.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia