Pogoda we Wtorek 9 stycznia 2024

Drugi dzień tygodnia niemal w całym kraju będzie słoneczny.

233

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 9 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle błękitnego, słonecznego nieba z kilkoma obłoczkami.

Dzisiaj w większości naszego kraju będzie dominować słoneczna i mroźna aura. Niebo będzie zachmurzone na północy i północnym wschodzie , wystąpią także miejscowe opady śniegu. Pogoda we Wtorek 9 stycznia

Wtorkowa aura w Polsce

Zgodnie z danymi IMGW, wtorek będzie dniem pogodnym i słonecznym w większości kraju. Jedynie na północy i północnym wschodzie niebo będzie zachmurzone, a miejscami spadnie śnieg. Temperatura maksymalna od -12°C na południowym wschodzie oraz w rejonach podgórskich, około -7°C na przeważającym obszarze kraju, do 0°C, 2°C na wybrzeżu. Wiatr przeważnie słaby, zmienny, tylko na północnym wschodzie zachodni a w Beskidach północno-wschodni. W Karpatach porywy wiatru do 65 km/h, w Sudetach do 90 km/h; w górach miejscami zamiecie śnieżne.

Pogoda we Wtorek 9 stycznia – Katowice

Katowice będą dzisiaj cieszyć się pięknym słońcem. Temperatura maksymalna wyniesie tylko -5°C, a minimalna -11°C. Wiatr będzie wiać ze wschodu z prędkością 13 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie w przedziale od 1010 do 1020 hPa.

Pogoda – Kraków

Kraków również będzie miał pogodny i słoneczny wtorek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -9°C. Wiatr będzie wschodni, słaby. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda we Wtorek 9 stycznia – Poznań

W Poznaniu wtorek będzie słoneczny. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -5°C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie spada, w środku dnia wyniesie 1026 hPa.

Pogoda – Warszawa

Wtorkowa aura w Warszawie będzie pogodna. Termometry pokażą maksymalnie -5°C. Wiatr będzie zachodni, słaby. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1021 hektopaskali.

Pogoda we Wtorek 9 stycznia – Wrocław

Wtorek we Wrocławiu mogą będzie słoneczny. Termometry pokażą maksymalnie -5°C. Powieje wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1020 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Na wtorek dla Gdańska, Sopotu i Gdyni prognozowane jest zmienne zachmurzenie z przewagą dużego. Termometry pokażą maksymalnie -1°C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, a w południe osiągnie 1035 hPa.

Biometeo

W większości kraju zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne. Wilgotność powietrza osiągnie dzisiaj od 50 do 80%, najwyższa będzie na północy i południu kraju. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia