Pogoda w Środę 10 stycznia 2024

Mroźna aura nie odpuszcza. Będzie nam towarzyszyć uczucie zimna, zmęczenia i obniżenia nastroju.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 10 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle nieba pokrytego chmurami, a spomiędzy nich przebijają się promienie słońca.

zisiaj w Polsce doświadczymy zróżnicowanej pogody. Od słonecznego nieba na południu i zachodzie kraju, do nieboskłonu pokrytego chmurami na północy i wschodzie. W niektórych miejscach spadnie śnieg, a na Warmii, Mazurach i Podlasiu może pojawić się gołoledź. Pogoda w Środę 10 stycznia

Pogoda – Katowice

Katowice będą dzisiaj częściowo zachmurzone, ale bez opadów. Temperatura maksymalna osiągnie -5°C, a minimalna -21°C. Wiatr będzie słaby, wiejący z południa z prędkością 6 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wysokie, wynoszące około 1020 hPa.

Pogoda w Środę 10 stycznia – Kraków

W Krakowie będzie częściowo pochmurno, ale bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie -6°C, a minimalna -15°C. Wiatr będzie słaby, wiejący z południowego zachodu z prędkością 5 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wysokie, wynoszące około 1020 hPa.

Pogoda – Poznań

Środa w Poznaniu będzie częściowo pochmurna z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna osiągnie -3°C, a minimalna -14°C. Wiatr będzie umiarkowany, wiejący z zachodu z prędkością 5 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie równe, wynoszące około 1020 hPa.

Pogoda w Środę 10 stycznia – Warszawa

W stolicy będzie częściowo pochmurno, ale z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna osiągnie -4°C, a minimalna -14°C. Wiatr będzie dość silny, wiejący z zachodu z prędkością 13 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne, wynoszące około 1020 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu będzie najcieplej i najbardziej słonecznie w całym kraju. Temperatura maksymalna wyniesie -4°C, a minimalna -17°C. Wiatr będzie łagodny, wiejący z południowego wschodu z prędkością 8 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie, wynoszące około 1020 hPa.

Pogoda w Środę 10 stycznia – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie najchłodniej i największe zachmurzenie w całym kraju. Temperatura maksymalna wyniesie 0°C, a minimalna -5°C. Wiatr będzie mocny, wiejący z zachodu z prędkością 21 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne, wynoszące około 1020 hPa.

Biometeo

W środę 10 stycznia 2024 roku w Polsce warunki biometeorologiczne będą umiarkowane do niekorzystnych. Temperatura powietrza będzie niska, a wiatr będzie chłodny. W związku z tym, odczuwalna temperatura będzie znacznie niższa niż temperatura rzeczywista. Może to powodować uczucie zimna, zmęczenia i obniżenia nastroju.

Na północy i północnym wschodzie, warunki będą umiarkowane do niekorzystnych. Temperatura powietrza wyniesie od -5°C do -1°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 10-20 km/h. Wilgotność powietrza będzie wynosić od 70% do 80%.

W centrum i na zachodzie, warunki będą umiarkowane do niekorzystnych. Temperatura powietrza wyniesie od -3°C do 0°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 10-15 km/h. Wilgotność powietrza będzie wynosić od 60% do 70%.

Na południu oraz południowym wschodzie, warunki będą umiarkowane. Temperatura powietrza wyniesie od -1°C do 2°C. Wiatr będzie wiać z południowego zachodu z prędkością 5-10 km/h. Wilgotność powietrza będzie wynosić od 50% do 60%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

 

Brak postów do wyświetlenia