Pogoda w Czwartek 11 stycznia 2024

Czwartek będzie chłodny i pochmurny w większości kraju, miejscami spadnie śnieg, a miejscami możliwa gołoledź lub marznący deszcz.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Czwartek 11 stycznia - biała mapka pogodowan Polski na tle jednolitej, ciemno-szarej pokrywy chmur. w jednym miejscu ze szczeliny wydostają się promienie słoneczne.

Dzisiejsza aura będzie dla nas odrobinę łaskawsza. Zapanują nieco wyższe temperatury, ale chłód nas nie opuści. Z pokrytego chmurami nieba miejscami spadnie śnieg, a na północy, w centrum i na zachodzie możliwe są rozpogodzenia. Pogoda w Czwartek 11 stycznia

Dzisiejsza prognoza

Czwartek będzie w Polsce dniem raczej chłodnym i pochmurnym. W większości regionów niebo będzie pokryte chmurami, a miejscami spadnie śnieg. W niektórych miejscach może wystąpić gołoledź lub marznący deszcz. Temperatura powietrza będzie się wahać od -7°C na południu do 4°C na północy kraju. Wiatr będzie wiać z kierunków północnych, z prędkością od 10 do 60 km/h. Dla osób wrażliwych na zmiany pogody, panujące dzisiaj warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Pogoda w Czwartek 11 stycznia – Katowice

W Katowicach czwartek będzie mroźny i pochmurny. Z zachmurzonego nieba czasami może popadać śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie -3°C, a minimalna -7°C. Wiatr będzie wiać z zachodu, z prędkością 18 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wysokie i wyniesie 1020 hPa.

Pogoda na dziś – Kraków

Dzisiejszy dzień w Krakowie będzie chłodny i pochmurny. Niebo będą pokrywać chmury, z których okresowo może prószyć śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie -2°C, a minimalna -6°C. Wiatr będzie wiać z zachodu, z prędkością 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wysokie i wyniesie 1020 hPa.

Pogoda w Czwartek 11 stycznia – Poznań

W Poznaniu czwartek będzie pochmurny z przejaśnieniami. Niebo będzie częściowo zachmurzone, a przez chmury będzie się przebijać słońce. Temperatura maksymalna wyniesie 0°C, a minimalna -5°C. Wiatr będzie wiać z północnego zachodu, z prędkością 25 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie średnie i wyniesie 1015 hPa.

Pogoda – Warszawa

W stolicy czwartek będzie wilgotny i mroźny. Z zachmurzonego nieba, czasami może popadać śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie 0°C, a minimalna -4°C. Wiatr będzie wiać z północnego zachodu, z prędkością 30 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie 1007 hPa.

Pogoda w Czwartek 11 stycznia – Wrocław

We Wrocławiu czwartek będzie zimny i wilgotny. Niebo będzie zachmurzone, a miejscami spadnie śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie -1°C, a minimalna -6°C. Wiatr będzie wiać z północnego zachodu, z prędkością 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie 1012 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie chłodny ale pogodny. Na niebie będzie mało chmur i będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 3°C, a minimalna -3°C. Wiatr będzie wiać z północy, z prędkością 35 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wysokie i wyniesie 1022 hPa.

Biometeo

W czwartek 11 stycznia, w Polsce będą panować niekorzystne warunki biometeorologiczne. Wysoka wilgotność powietrza od 80 do ponad 90%, w połączeniu z niskimi temperaturami będzie sprzyjać bólom głowy, bólom mięśni, zmęczeniu i rozdrażnieniu. Osoby starsze i chore mogą odczuwać pogorszenie samopoczucia.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia