Pogoda w Czwartek 25 stycznia 2024

Nadal wietrznie i pochmurno z opadami deszczu, a miejscami śniegu.

222

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Czwartek 25 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby pokrytej kroplami deszczu. Za oknem ciemna i pochmurna atmosfera.

Aura nadal będzie wietrzna z opadami deszczu, a w części Polski spadnie biały puch. Jednak nie wszędzie będzie zimno i mokro. Termometry wskażą dzisiaj maksymalnie od 2 do 8 stopni Celsjusza, a zmienna pogoda spowoduje niekorzystny biomet. Pogoda w Czwartek 25 stycznia

Dzisiaj w kraju

Zima nie odpuszcza, a w Czwartek pogoda będzie nieprzyjemna i niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. W całym kraju będzie panowało duże zachmurzenie z opadami deszczu, które po południu będą przechodzić w śnieg. Na wschodzie i południu spadnie do 3 cm białego puchu, a w Karpatach do 15 cm. Na termometrach zobaczymy od 2°C na Suwalszczyźnie do 8°C na Nizinie Szczecińskiej. W podgórskich rejonach Karpat będzie chłodniej, około 0°C.

Silny wiatr z północnego zachodu w porywach osiągnie prędkość do 80 km/h, a w górach nawet do 120 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać w granicach 987÷1020 hPa.

Pogoda – Katowice

Czwartek w Katowicach będzie pochmurny z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a minimalna 2°C. Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać w granicach 1010÷1020 hPa.

Pogoda w Czwartek 25 stycznia – Kraków

W Czwartek, Kraków czeka duże zachmurzenie oraz opady deszczu przechodzące w śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 5°C. Wiatr, umiarkowany i dość silny, zachodni, w porywach rozpędzi się do 80 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 987 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu nie przewiduje się opadów śniegu, ale z zachmurzonego nieba spadnie przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6°C. Umiarkowany i dość silny, północno-zachodni wiatr, w porywach osiągnie do 70 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda w Czwartek 25 stycznia – Warszawa

Stolica nie uniknie w Czwartek opadów. Do południa będzie padał deszcz, który później przejdzie w opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5°C. Powieje umiarkowany i dość silny, północno-zachodni wiatr, w porywach będzie wiał z prędkością do 70 km/h. Barometry pokażą w środku dnia 997 hPa.

Pogoda – Wrocław

Wrocław będzie miał trochę więcej szczęścia od innych miast. W czwartek prognozuje się duże zachmurzenie z przejaśnieniami, możliwe opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 7°C. Powieje umiarkowany i dość silny, północno-zachodni wiatr, w porywach rozpędzi się do 70 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda w Czwartek 25 stycznia – Trójmiasto

W czwartek, w Gdańsku, Gdyni i Sopocie spodziewane jest duże zachmurzenie z opadami deszczu przechodzącymi w śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C. Wiatr, umiarkowany i dość silny, północno-zachodni, w porywach osiągnie do 70 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1009 hPa.

Biomet

W czwartek będą dominowały niekorzystne warunki biometeorologiczne. Towarzyszyć nam będzie uczucie zimna, a wilgotność powietrza przekroczy 95%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia