21-latek zginął w bójce na wrocławskiej starówce

W sobotę rano na wrocławskiej starówce doszło do tragicznego w skutkach incydentu. Nie żyje młody chłopak. Policja zatrzymała sprawców.

250

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

21-latek zginął w bójce na wrocławskiej starówce - do zdarzenia doszło w sobotę rano
21-latek zginął w bójce na wrocławskiej starówce - do zdarzenia doszło w sobotę rano

W sobotę rano, na wrocławskiej starówce doszło do bójki z udziałem trzech mężczyzn. W jej wyniku śmierć poniósł 21-latek. Policja zatrzymała dwóch obcokrajowców, którzy mogą mieć związek z tą tragedią.

21-latek zginął w bójce

Do zdarzenia doszło około godziny 5:00 rano na Rynku Głównym. Według wstępnych ustaleń policji, w bójce uczestniczyli 21-latek oraz dwóch obcokrajowców w wieku 23 lat. W wyniku bójki 21-latek został ugodzony niebezpiecznym narzędziem, co doprowadziło do jego śmierci. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia, rozpoczęli poszukiwania sprawców. Już po kilku godzinach udało się im zatrzymać dwóch mężczyzn, którzy byli widziani na nagraniach z monitoringu. Mężczyźni zostali przewiezieni do policyjnego aresztu, gdzie trwają z nimi czynności procesowe. Na razie nie wiadomo, co było powodem bójki. Policja nie ujawnia również, jakiego rodzaju niebezpiecznego narzędzia użyto do zaatakowania 21-latka.

Ciało zmarłego mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wyjaśnić przyczyny jego śmierci.

Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia wrocławska policja.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia