Pogoda we Wtorek 30 stycznia 2024

Dzisiejsza aura będzie przypominała tę wczorajszą, temperatury dodatnie i raczej bez opadów.

242

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 30 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle błękitnego nieba z białymi obłokami.

Dzień będzie pogodny z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy od 3 do 10 stopni Celsjusza, a warunki biometeorologiczne na terenie całego kraju będą korzystne. Pogoda we Wtorek 30 stycznia

Dzisiejsza prognoza dla Polski

Małe i umiarkowane zachmurzenie bez opadów, taki właśnie będzie Wtorek. Lokalne mgły, ograniczające widzialność do 200 m mogą pojawić się rano na południowym wschodzie Polski.

Termometry wskażą maksymalnie od 3°C na Suwalszczyźnie, do 10°C na południowym zachodzie i taka temperatura będzie we Wrocławiu.

Wiał będzie słaby i umiarkowany wiatr, południowy i południowo-zachodni. Na północy kraju okresami będzie dość silny, do 40 km/h. W Karpatach i Sudetach w porywach może osiągać 65 km/h.

Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne, w granicach 1007÷1028 hPa.

Pogoda we Wtorek 30 stycznia – Katowice

Niebo nad Katowicami, będzie dzisiaj częściowo zachmurzone i raczej bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a minimalna 2°C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany, wiejący z prędkością do 18 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 1020 hPa.

Pogoda – Kraków

Kraków radować się będzie wtorkową, słoneczną aurą. Z niemal bezchmurnego nieba, przez cały dzień będzie świecić słońce. Temperatura maksymalna wyniesie 9°C, a minimalna 3°C. Wiatr południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, powieje z prędkością do 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa.

Pogoda we Wtorek 30 stycznia – Poznań

Również w Poznaniu Wtorek będzie dniem pogodnym. Niebo będzie mało zachmurzone, a opady nie są przewidywane. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a minimalna 2°C. Wiatr południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, powieje z prędkością do 18 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1019 hPa.

Pogoda – Warszawa

Wtorek w Stolicy będzie dniem pogodnym. Pomimo pochmurnego nieba, opady nie są prognozowane. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 7°C, a w nocy spadnie do 1°C. Południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, wiał będzie z prędkością do 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w środku dnia 1020 hPa.

Pogoda we Wtorek 30 stycznia – Wrocław

Wrocławiowi będzie dzisiaj towarzyszyć najwięcej ciepła. Niebo będzie częściowo zachmurzone, ale bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C, a minimalna 4°C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, dmuchający z prędkością do 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1017 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie, zapowiada się pogodny Wtorek. Niebo będzie mało zachmurzone, a opady nie są przewidywane. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a minimalna 3°C. Wiał będzie południowo-zachodni wiatr, umiarkowany, okresami silniejszy, z prędkością do 30 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1028 hPa.

Biomet

Dzisiejsze warunki biometeorologiczne będą korzystne, a wilgotność powietrza osiągnie 60÷70%. Na obszarach południowo-zachodnich odczuwalny będzie komfort termiczny, mieszkańcom pozostałej części kraju towarzyszyć będzie chłód.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia