Pogoda w Piątek 2 lutego 2024

Silny wiatr i zróżnicowane opady nie będą sprzyjały przebywaniu na zewnątrz.

205

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 2 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej, po której spływa mokry śnieg.

W całej Polsce dzisiejszy dzień będzie deszczowy i zimny. Z opadami śniegu w niektórych regionach. Wi będzie silny wiatr, a biomet będzie niekorzystny. Pogoda w Piątek 2 lutego

Piątkowa aura w Polsce

Z zachodu nad Polskę nadciągną chmury, i przyniosą sobą opady. Intensywne opady deszczu, mogą wywołać podtopienia. Mieszane opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu są spodziewane w centrum i na północy. Opady mokrego śniegu wystąpią na południu i wschodzie kraju.

Piątkowe temperatury będą niskie. Najwyższe 6÷7°C wskażą termometry na zachodzie, centrum temperatura wyniesie ok. 4°C, a na wschodzie i północy 2÷3°C. Najchłodniej będzie w górach -1÷2°C. W nocy temperatura spadnie poniżej zera w całym kraju.

Wiatr będzie wiać z kierunku zachodniego oraz południowo-zachodniego, umiarkowany i silny, a w porywach bardzo silny. Na Pomorzu i nad morzem wiatr może osiągnąć prędkość do 100 km/h.

Pogoda – Katowice

W Katowicach panować będzie duże zachmurzenie z przejaśnieniami, raczej bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 6°C, a minimalna -2°C. Powieje zachodni wiatr, o prędkości 19 km/h. Na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

Pogoda w Piątek 2 lutego- Kraków

Kraków przykryją dzisiaj chmury, a z nich będzie padał śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4°C. Umiarkowany i dość silny, zachodni wiatr, osiągnie w porywach 60÷70 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1000 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu dzisiejszy dzień będzie pochmurny z miejscowo intensywnymi opadami deszczu. Maksymalna Temperatura osiągnie maksymalnie do 5°C. Południowo-zachodni wiatr będzie, umiarkowany i dość silny, w porywach nawet 60÷70 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1011 hPa.

Pogoda w Piątek 2 lutego – Warszawa

Po słonecznym początku dnia w Stolicy niebo się zachmurzy i zacznie padać deszcz ze śniegiem. Temperatura będzie niska – maksymalnie 4°C. Zachodni wiatr będzie zimny i dość silny, w porywach do 50÷60 km/h. W południe barometry wskażą 1009 hPa.

Pogoda – Wrocław

W piątek we Wrocławiu będzie pochmurno z długotrwałymi opadami deszczu. Termometry wskażą dzisiaj nie więcej niż 6°C. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny wiatr, może osiągać w porywach 60÷70 km/h. Ciśnienie spada, w środku dnia osiągnie 1010 hPa.

Pogoda w Piątek 2 lutego – Trójmiasto

Mieszkańcy Gdańska, Sopotu i Gdyni powinni spodziewać się pochmurnego piątku z opadami deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje zachodni, dość silny wiatr, w porywach do 60-90 km/h. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1017 hPa.

Biomet

Na terenie całego kraju będą dzisiaj panowały niekorzystne warunki biometeorologiczne. Wilgotność powietrza sięgnie 80÷90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia