Pogoda w Sobotę 3 lutego 2024

Silny wiatr i opady deszczu w całej Polsce.

207

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Sobotę 3 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle rozmazanego widoku osiedla za oknem. Obraz zniekształcają krople deszczu na szybie.

Pomimo że panować będą dzisiaj wysokie jak na zimę temperatury, od 7 do 11°C, odczujemy je jako niższe. Spowoduje to silny wiatr na obszarze całej Polski, który na północy kraju może w porywach osiągać 100 km/h. Warunki biometeorologiczne nadal niekorzystne. Pogoda w Sobotę 3 lutego

Sobota w Polsce

Dzisiejsza aura będzie niebezpieczna dla mieszkańców północy Polski, gdzie spodziewane są porywy wiatru dochodzące do 100 km/h. Silnie wiać będzie również w innych regionach kraju, gdzie prędkość wiatru osiągnie 60÷80 km/h.

Zachmurzenie będzie duże, z miejscowymi opadami deszczu lub mżawki. Największe opady prognozowane są na południu kraju, z sumą opadów 1÷3 l/m². Na Podkarpaciu mogą wystąpić rano opady marznącego deszczu (uwaga na gołoledź). Na północy i wschodzie kraju zachmurzenie będzie mniejsze z przejaśnieniami.

Temperatura powietrza będzie wysoka jak na tę porę roku, od 7°C na Suwalszczyźnie, przez 10°C w centrum kraju, po 11°C na Kujawach, Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Na obszarach podgórskich, termometry wskażą 4÷7°C.

W górach spodziewane są opady śniegu i deszczu ze śniegiem, w Karpatach może przybyć 8 cm pokrywy śnieżnej.

Pogoda w Sobotę 3 lutego – Katowice

W Katowicach będzie panować zmienne zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Rano temperatura wyniesie 2°C, a w ciągu dnia wzrośnie do 8°C. Umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 17÷27 km/h. Ciśnienie atmosferyczne spadnie do 1008 hPa.

Pogoda – Kraków

Sobotnie niebo nad Krakowem będzie pokryte chmurami, z których okresowo spadnie deszcz lub mżawka. Temperatura maksymalna osiągnie 10°C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, z prędkością osiągającą w porywach 50÷70 km/h. Ciśnienie będzie niskie i wyniesie 991 hPa.

Pogoda w Sobotę 3 lutego – Poznań

Sobota w Poznaniu będzie pochmurna i deszczowa. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10°C. Dość silny wiatr będzie wiał z prędkością 50÷70 km/h. Ciśnienie będzie się wahać i osiągnie 1004 hPa.

Pogoda – Warszawa

Stolica będzie dzisiaj przykryta chmurami, z których przez cały dzień będzie padał deszcz oraz mżawka. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C. Umiarkowany i dość silny wiatr w porywach osiągnie 50÷70 km/h. Ciśnienie będzie niskie i wyniesie 997 hPa.

Pogoda w Sobotę 3 lutego – Wrocław

We Wrocławiu nie zabraknie dzisiaj chmur i opadów deszczu oraz mżawki. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11°C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, a jego prędkość w porywach sięgnie 50÷70 km/h. Ciśnienie będzie się wahać i osiągnie 1003 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Mieszkańcy Gdańska, Sopotu i Gdyni zmierzą się dzisiaj z najtrudniejszymi warunkami pogodowymi, a to za sprawą silnego wiatru wiejącego do 85 km/h. Zachmurzenie duże z częstymi opadami deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie 9°C. Ciśnienie będzie niskie i wyniesie 992 hPa.

Biomet

Tak jak w wczoraj, na terenie całego kraju będą dzisiaj panowały niekorzystne warunki biometeorologiczne. Wilgotność powietrza osiągnie ponad 90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia