Pogoda w Piątek 9 lutego 2024

Wiatr będzie dzisiaj dla nas łaskawszy, jednak nie obejdzie się bez opadów.

203

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 9 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle okiennej szyby pokrytej płatkami śniegu

Dzisiaj w całym kraju prognozowane są zmienne opady atmosferyczne, od deszczu na południu, przez deszcz ze śniegiem w centrum, po śnieg na północy. Temperatura nie przekroczy 10°C, a towarzyszył nam będzie wiatr z południowego wschodu. Pogoda w Piątek 9 lutego

Pogoda w regionach

W województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim, umiarkowane zachmurzenie wzrośnie w ciągu dnia do dużego W tych regionach raczej nie powinno padać. Maksymalna temperatura wyniesie 1°C. Wschodni wiatr będzie słaby.

W pozostałych regionach kraju niebo będzie pokryte chmurami, a opady będą towarzyszyć nam przez cały dzień. Na południu, w województwach małopolskim, śląskim i dolnośląskim, padać będzie miejscami intensywny deszcz. Temperatura maksymalna 9÷10°C. Południowy wiatr będzie umiarkowany.

Centralna i północna część Polski, czyli województwa łódzkie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie oraz pomorskie, będą będą się zmagać z opadami deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Niska temperatura 0÷4°C w połączeniu z opadami może wywołać gołoledź.

W Beskidach i Tatrach królować będzie zima. Przewidywane są obfite opady śniegu z przyrostem pokrywy do 10 cm. Silny, południowy wiatr, w porywach osiągnie do 80 km/h.

Pogoda w Piątek 9 lutego – Katowice

W Katowicach będzie dzisiaj pochmurno z przelotnymi opadami deszczu, które są prognozowane w godzinach porannych i wieczornych. Temperatura maksymalna 11°C, a minimalna 3°C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu, z prędkością 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1018 hPa.

Pogoda – Kraków

Pochmurny Kraków będzie się zmagał ze słabymi, opadami deszczu. Temperatura w ciągu dnia 2÷9°C. Powieje słaby i zmienny wiatr, a na barometrach zobaczymy w południe 967 hPa.

Pogoda w Piątek 9 lutego – Poznań

Piątkowe niebo nad Poznaniem będzie zachmurzone, a z niego będzie padał deszcz ze śniegiem. Na termometrach 1÷4°C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Barometry pokażą w środku dnia 984 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy dzień będzie pochmurny i prognozowane są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie od 0°C do 3°C. Południowo-wschodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany. Barometrach pokażą w południe 986 hPa.

Pogoda w Piątek 9 lutego – Wrocław

Piątek we Wrocławiu będzie pochmurny ze słabymi, okresowymi opadami deszczu. Termometry wskażą 4÷10°C. Wiał będzie południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 980 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Piątek niebo nad Gdańskiem, Gdynią i Sopotem będzie umiarkowanie zachmurzone, ale z upływem dnia wzrośnie ono do dużego. Nie wykluczone są słabe opady śniegu. Termometry pokażą 2÷5°C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie wyniesie w południe 1002 hPa.

Biomet

Warunki biometeorologiczne będą neutralne w północno-wschodniej części kraju, na pozostałym obszarze będą niekorzystne. W zależności od regionu wilgotność powietrza wyniesie 50÷90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia