Pogoda w Czwartek 22 lutego 2024

Parasole nadal w cenie, a przyda się także ciepła kurtka.

115

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Czwartek 22 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle zachlapanej deszczem szyby samochodowej. W oddali rozmyty obraz miejskiej ulicy.

Zachmurzenie i opady deszczu, będą nam towarzyszyć niemal w całej Polsce. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 do 11 stopni Celsjusza. Umiarkowany wiatr może silniej dmuchnąć na południu. Pogoda w Czwartek 22 lutego

Dzisiaj w kraju

Dziś niemal w całej Polsce niebo będzie pokryte chmurami, z których spadnie deszcz. Przewidywana suma opadów wyniesie 2÷5 litrów/m². Wyjątkiem będą południowo-wschodnie obszary kraju z większymi przejaśnieniami, bez opadów deszczu

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7°C na Suwalszczyźnie, przez 9° w centralnej części Polski, po 11°C na południu. Wiatr południowy i południowo-zachodni będzie umiarkowany, lecz na południu kraju spodziewane są jego silne porywy. Najmocniej powieje w górach, gdzie osiągnie prędkość 70÷90 km/h.

Pogoda w Czwartek 22 lutego – Katowice

W Katowicach dzień będzie pochmurny z przejaśnieniami, wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C, minimalna 3°C. Południowo-zachodni, umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością ok. 23 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1030 hPa.

Pogoda – Kraków

Czwartek w Krakowie będzie mocno zachmurzony. Temperatura maksymalna w dzień osiągnie 11°C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany, a w porywach dość silny. Ciśnienie w południe wyniesie 980 hPa.

Pogoda w Czwartek 22 lutego – Poznań

Poznańska aura będzie pochmurna i deszczowa, ze słabymi opadami deszczu. Na termometrach maksymalnie 8°C. Wiatr będzie umiarkowany z południa. Ciśnienie w południe osiągnie 990 hPa.

Pogoda – Warszawa

Mieszkańców Stolicy czeka dzień z zachmurzonym niebem, deszcz będzie padał po południu. Termometry pokażą maksymalnie 8°C. Powieje pułudniowy, umiarkowany wiatr. Barometry wskażą w południe 990 hPa.

Pogoda w Czwartek 22 lutego – Wrocław

We Wrocławiu będzie pochmurno i deszczowo, temperatura maksymalna osiągnie 10°C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny, południowy. Ciśnienie w środku dnia wyniesie 999 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie przez cały dzień z zachmurzonego nieba będzie padał słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C. Umiarkowany wiatr będzie wiał z południa. Barometry pokażą w środku dnia 1010 hPa.

Biomet

Z pewnymi wyjątkami, niekorzystne warunki biometeorologiczne zapanują na niemal całym obszarze kraju. Wilgotność powietrza osiągnie 70÷95%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia