Pogoda w Sobotę 2 marca 2024

Wszyscy odczujemy dzisiaj komfort termiczny, a niebo będzie zachmurzone nad całą Polską.

125

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Sobotę 2 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle mocno zachmurzonego nieba.

Sobota będzie dniem pochmurnym w całej Polsce, a miejscami spadnie deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 do 18 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne neutralne z wyjątkiem Polski zachodniej, gdzie będą niekorzystne. Pogoda w Sobotę 2 marca

Pogoda w kraju

Nad Polską utrzyma się strefa niskiego ciśnienia, która przyniesie nam umiarkowane i duże zachmurzenie. Na zachodzie i południu kraju możemy spodziewać się opadów deszczu, które miejscami mogą być dość intensywne. Na wschodzie i północy będzie sucho, ale niebo będzie szare i ponure. W górach niewykluczone są opady śniegu oraz deszczu ze śniegiem, rano na południu kraju mogą wystąpić mgły.

Temperatura w sobotę w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 12°C na Suwalszczyźnie do 17°C na Śląsku, Podkarpaciu i Mazowszu. W pozostałych regionach termometry pokażą od 13°C do 16°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni. Na północnym zachodzie kraju wiatr może być dość silny i osiągnąć prędkość do 40 km/h. W szczytowych partiach gór wiatr może osiągnąć prędkość 60 km/h.

Pogoda w Sobotę 2 marca – Katowice

W Katowicach w sobotę nie zobaczymy słońca. Niebo będzie pochmurne, a miejscami spadnie deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 14°C, a minimalna 3°C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni, powieje z prędkością 11 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1014 hPa.

Pogoda – Kraków

Sobotnie niebo nad Krakowem będzie pokryte chmurami, z możliwym słabym deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie 16°C, a minimalna 4°C. Południowy, słaby i umiarkowany wiatr, będzie osiągał 10 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 985 hPa.

Pogoda w Sobotę 2 marca – Poznań

W Poznaniu w sobotę będzie pochmurno, ale z rozpogodzeniami. Nie spodziewamy się opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 15°C, a minimalna 5°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy, z prędkością 12 km/h. Ciśnienie w środku dnia wyniesie 998 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy dzień będzie pochmurny, ale z możliwymi rozpogodzeniami. Raczej nie będzie opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 17°C, minimalna 6°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy, z prędkością 13 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1000 hPa.

Pogoda w Sobotę 2 marca – Wrocław

W Wrocławiu w sobotę będzie pochmurno, z przejaśnieniami. Możliwy jest słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 17°C, a minimalna 4°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy, z prędkością 11 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 994 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie dzień będzie pochmurny, ale z rozpogodzeniami. Nie spodziewamy się opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 15°C, minimalna 7°C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni, z prędkością 16 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa.

Biomet

Niekorzystne warunki biometeorologiczne, będą odczuwalne jedynie w zachodniej części Polski, na pozostałym obszarze będą one neutralne. Wilgotność powietrza wyniesie od 70% na wschodzie, do 90% na zachodzie.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia