Pogoda w Niedzielę 10 marca 2024

Słonecznym dniem będą cieszyć się mieszkańcy północno-wschodnich regionów Polski.

107

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 10 marca - biała mapka pogodowa Polski, na tle pogodnego ale lekko zachmurzonego nieba.

W zależności od miejsca pobytu, napotkamy zróżnicowane warunki atmosferyczne. Będą miejsca skąpane w słońcu, będą pochmurne lokalizacje bez opadów, trafią się również tereny z chmurami i deszczem. Temperatura maksymalna w dzień osiągnie od 5 do 13 stopni Celsjusza. Pogoda w Niedzielę 10 marca

Pogoda w kraju

Regiony północne oraz wschodnie będą miały dzisiaj sporo słońca oraz niemal bezchmurne niebo. Mieszkańcy terenów zachodnich i południowych Polski muszą być gotowi na chmury i deszcz, miejscami może spaść do 1 litra/m². W szczytowych partiach Sudetów i Tatr, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem bądź śniegu.

Termometry pokażą maksymalnie od 5÷6°C na Suwalszczyźnie, przez 9÷10°C w centralnej części Polski, do 13°C na Dolnym Śląsku.

Umiarkowany wiatr będzie wiał ze wschodu, w strefie brzegowej może osiągać w porywach 60 km/h, a w wysokich partiach gór 80 km/h.

Pogoda w Niedzielę 10 marca – Katowice

W niedzielę mieszkańcy miasta będą obserwowali zmieniające się zachmurzenie i chwile ze słońcem, raczej bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 13°C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni, z porywami do 35 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1020 hPa.

Pogoda – Kraków

W Krakowie z mocno zachmurzonego nieba będzie padał deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14°C. Wiatr będzie umiarkowany, wschodni, z porywami do 50 km/h. Barometry wskażą w południe 978 hPa.

Pogoda w Niedzielę 10 marca – Poznań

Mieszkańcy Poznania będą mieli mocno zachmurzone niebo oraz słabe opady deszczu. Maksymalna temperatura nie przekroczy 12°C. Wiatr będzie umiarkowany, wschodni, w porywach do 45 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 994 hPa.

Pogoda – Warszawa

Niedziela w Stolicy będzie pięknym i słonecznym dniem z niewielkim zachmurzeniem. Termometry pokażą maksymalnie 12°C. Wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 40 km/h. Ciśnienie osiągnie w środku dnia 998 hPa.

Pogoda w Niedzielę 10 marca – Wrocław

W niedzielę mieszkańcy miasta będą musieli liczyć się z dużym zachmurzeniem i możliwymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 15°C. Wiatr będzie umiarkowany, wschodni, z porywami do 50 km/h. Ciśnienie osiągnie w środku dnia poziom 988 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Niedziela w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie pogodna z dużą ilością słońca. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10°C. Wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 60 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1013 hPa.

Biomet

Niemal w całym kraju będziemy odczuwać komfort termiczny. W zależności od lokalizacji, wilgotność powietrza osiągnie 70÷90%. Niekorzystne warunki biometeorologiczne będą panować na zachodzie i południu, czyli obszarach z zachmurzeniem i opadami deszczu.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy:  Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia