Pogoda we Wtorek 12 marca 2024

Na Suwalszczyźnie i Podlasiu możliwy deszcz ze śniegiem.

119

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 12 marca - biała mapka pogodowa Polski, na tle rozmytego przez deszcz widoku ulicy wmieście.

Dzisiaj wszyscy mieszkańcy Polski zobaczą mniej lub bardziej zachmurzone niebo, z którego spadnie deszcz o różnej intensywności. Temperatura maksymalna na termometrach osiągnie od 3 do 13 stopni Celsjusza, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Pogoda we Wtorek 12 marca

Prognoza dla Polski

Dzisiejszego poranka w wielu miejscach kraju mogą pojawić się mgły. W ciągu dnia niebo będzie pokryte chmurami, z których miejscami będzie padał deszcz lub mżawka. Na północnym wschodzie możliwe opady deszczu ze śniegiem. W Tatrach, Beskidach i Sudetach wystąpią opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Nad zachodnią częścią kraju aura będzie trochę łaskawsza.

Temperatura powietrza będzie zróżnicowana w zależności od regionu. Termometry wskażą maksymalnie od 2÷4°C naSuwalszczyźnie i Podlasiu, przez 7÷8°C na obszarze centralnej Polski, do 9÷13°C na zachodzie i południu.

Wiatr będzie słaby i umiarkowany, natomiast w szczytowych partiach gór silny i porywisty, osiągając do 60 km/h.

Pogoda we Wtorek 12 marca – Katowice

W Katowicach będzie przeważać zachmurzenie duże z umiarkowanymi przelotnymi opadami deszczu. Opady mogą wystąpić rano i wieczorem, a w ciągu dnia mogą się pojawiać przejaśnienia. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie 7°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z północnego zachodu, o prędkości 10÷15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1011 hPa.

Pogoda – Kraków

Wtorek w Krakowie będzie pochmurny i deszczowy, opady nasilą się w drugiej części dnia. Termometry pokażą maksymalnie 9°C. Umiarkowany wiatr powieje z południa. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 1006 hPa.

Pogoda we Wtorek 12 marca – Poznań

Poniedziałek w Poznaniu będzie pochmurny, ale z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie ok. 11°C. Umiarkowany, północno-wschodni wiatr, w porywach osiągnie prędkość 15÷18 km/h. Ciśnienie będzie stabilne i wyniesie w południe 1010 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy niebo będzie szczelnie przykryte chmurami, niewielkie opady deszczu pojawią się w drugiej części dnia. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C, a wiatr będzie wiać z południowego wschodu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1001 hPa.

Pogoda we Wtorek 12 marca – Wrocław

Poranne opady deszczu powinny ustać w okolicach południa, i pojawią się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 12°C. Północno-zachodni wiatr powieje z prędkością 11÷14 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 1013 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie pochmurno i wilgotno. Mogą pojawić się słabe opady deszczu lub mżawki. Termometry pokażą maksymalnie 5°C. Wschodni, słaby i umiarkowany wiatr powieje z prędkością 6÷8 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe osiągnie 1014 hPa.

Biomet

Na całym obszarze Polski zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza osiągnie 90%.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia