Nowe informacje o śmierci partnera Aryny Sabalenki. Rosyjskie media wprowadzały w błąd. To nie był wypadek!

Nowe informacje o śmierci Konstantina Kolcova przekazał detektyw Argemis "AC" Colome.

248

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowe informacje o śmierci partnera Aryny Sabalenki
Nowe informacje o śmierci partnera Aryny Sabalenki

We wtorkowy poranek świat obiegła tragiczna wiadomość o śmierci Konstantina Kołcowa, byłego hokeisty i partnera czołowej tenisistki Aryny Sabalenki. Początkowe doniesienia o przyczynie śmierci były niejasne, a rosyjskie i białoruskie media podawały sprzeczne informacje.

Nowe informacje o śmierci partnera Aryny Sabalenki

Według najnowszych informacji z amerykańskiej agencji UPI, powołującej się na policję z hrabstwa Miami-Date, Kołcow najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. W komunikacie prasowym detektywa Argemisa „AC” Colome’a czytamy:

Według śledczych w poniedziałek, 18 marca 2024 r., około godziny 00:39, policja i straż pożarna Bal Harbour zostały wysłane do St. Regis Bal Harbour Resort, 9703 Collins Ave., w związku z mężczyzną, który skoczył z balkonu. Śledztwo w sprawie prawdopodobnego samobójstwa pana Konstantina Kolcowa (17.04.1981) przejął Wydział Zabójstw Biura Departamentu Policji Miami-Dade.

W komunikacie podkreślono również, że „nie podejrzewa się przestępstwa”.

Rosyjskie media wprowadzały w błąd

Wcześniej rosyjskie i białoruskie media podawały wprowadzające w błąd informacje na temat przyczyn śmierci Kołcowa. Pojawiały się doniesienia o oderwanym skrzepie krwi lub wypadku samochodowym.

Wraz z potwierdzeniem samobójstwa Kołcowa, rosyjskie media ujawniały nowe informacje o jego konflikcie z klubem Saławat Jułajew Ufa. Według Match TV, Kolcow po „burzliwej rozmowie z zarządem podpisał list rezygnacyjny” tuż po ostatnim ligowym meczu klubu, w którym Saławat przegrał z Traktorem Czelabińsk 2:4 i odpadł z walki o mistrzostwo kraju.

Media donoszą, że Kołcow z klubem komunikował się „podniesionym tonem”, ale z nikim nie miał „bezpośredniego konfliktu”. Saławat miał pozytywnie rozpatrzyć wniosek o zwolnienie, ale nie zapłacił trenerowi pieniędzy. Okazuje się, że ze względu na problemy finansowe w klubie występują znaczne opóźnienia w wynagrodzeniach pracowników.

Konstantin Kołcow Był ojcem trójki synów: Daniela, Aleksandra i Stefana, z którymi utrzymywał bliskie relacje nawet po rozwodzie z żoną Julią w 2020 roku. W czerwcu 2021 roku związał się z czołową tenisistką, Aryną Sabalenką.

Para nie ukrywała swojego uczucia, chętnie publikując wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Sabalenka podkreślała, jak szczęśliwa jest u boku Kołcowa i nawiązała bliskie relacje z jego synami. Nagła śmierć 42-latka jest ogromną tragedią zarówno dla jego rodziny, jak i partnerki.

Chcesz podzielić się newsem lub zaproponować temat artykułu? Zapraszam do kontaktu! Zuzanna@radiobp.org

Drogi Czytelniku!

Z radością witamy Cię na naszym portalu informacyjnym, prowadzonym przez osoby z niepełnosprawnościami. Cieszymy się, że jesteś z nami i stajesz się częścią naszej społeczności. Twoja obecność na naszym portalu jest dla nas ogromną motywacją do dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia