Mięsożerca kontra Wegetarianka: Afera na pokładzie samolotu

W przestworzach powietrze zgęstniało, gdy na pokładzie samolotu rozgorzał konflikt między pasażerem spożywającym hamburgera a wegetarianką, której zapach mięsa wyraźnie nie odpowiadał.

130

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mięsożerca kontra Wegetarianka: Afera na pokładzie samolotu
Mięsożerca kontra Wegetarianka: Afera na pokładzie samolotu

Historia ta błyskawicznie obiegła internet, wywołując burzę emocji i komentarzy mięsożerców, zielonolubów i internautów utożsamiających się z jedną ze stron.

Mięsożerca kontra Wegetarianka

Wszystko zaczęło się od niewinnego hamburgera. Mężczyzna, zmęczony długą podróżą, uradował się posiłkiem zakupionym na lotnisku. Niestety, jego radość nie trwała długo. Siedząca obok wegetarianka wyraziła głośne niezadowolenie z zapachu mięsa, co zapoczątkowało serię nieprzyjemnych zdarzeń.

Mężczyzna, zignorowawszy początkowe protesty, próbował kontynuować posiłek. W odpowiedzi na to wegetarianka, poirytowana brakiem reakcji, zawołała stewardessę. Na szczęście dla miłośnika mięsa, obsługa samolotu stanęła po jego stronie, potwierdzając, że spożywanie posiłku zakupionego na lotnisku jest jak najbardziej zgodne z regulaminem.

Internauci podzielili się na dwa obozy. Zwolennicy wegetarianki twierdzili, że zapach mięsa był dla niej uciążliwy i mężczyzna powinien okazać więcej szacunku dla jej preferencji żywieniowych (mógł np. zjeść hamburgera w toalecie?). Z kolei obrońcy miłośnika burgerów argumentowali, że miał on prawo zjeść posiłek, na który wcześniej uzyskał zgodę.

Cała afera stała się pretekstem do refleksji nad kwestią tolerancji i wzajemnego szacunku w przestrzeni publicznej. Czy w dobie rosnącej świadomości żywieniowej możliwe jest pogodzenie ze sobą różnych preferencji? Czy musimy rezygnować z osobistych przyjemności w imię komfortu innych?

Jedno jest pewne: historia mięsnego hamburgera i wściekłej wegetarianki pozostanie w pamięci internautów, jako przykład absurdalnych konfliktów, do których dochodzi w powietrzu.

Źródło: JOE

Drogi Czytelniku!

Z radością witamy Cię na naszym portalu informacyjnym, prowadzonym przez osoby z niepełnosprawnościami. Cieszymy się, że jesteś z nami i stajesz się częścią naszej społeczności. Twoja obecność na naszym portalu jest dla nas ogromną motywacją do dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia