Gdzie na Majówkę? a może na morze? Rejs po Bałtyku?

Nie przegap tej niezwykłej okazji, zaczerpnij świeżego morskiego powietrza i odkryj uroki polskiego wybrzeża przygotuj się na majówkę przygód

230

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

rejs po Bałtyku czyli gdzie na majówkę
rejs po Bałtyku czyli gdzie na majówkę

Ahoy, przygodo! Wiosna w pełni rozkwita, a majówka na Bałtyku czeka właśnie na Ciebie! Żegluga Gdańska z radością ogłasza rozpoczęcie sezonu nawigacyjnego 2024. Wybierz się na niezapomniany rejs po błękitnych wodach Gdańska, Sopotu, Gdyni, aż po malowniczy Hel! A może chcesz zobaczyć Przekop Mierzei Wiślanej i przejść przez śluzę do Elbląga?

Na majówkowy rejs na Przekop Mierzei Wiślanej

Rozpocznij swoją przygodę w Gdańsku, gdzie wyruszymy z nabrzeża Motławy. Tuż obok zabytkowej Zielonej Bramy, na ekscytującą podróż do Westerplatte i po Porcie Gdańskim. Nie przegap też naszego codziennego rejsu przez Sopot do Helu – idealnego sposobu na podziwianie piękna Trójmiasta z pokładu statku.

przekop mierzei wiślanej czyli gdzie na majówkę
przekop mierzei wiślanej czyli gdzie na majówkę

W Sopocie już o poranku czeka na Ciebie statek do Helu, a w Gdyni wybierz się na zwiedzanie Portu Gdynia. Są codzienne połączenia do Helu i z powrotem. Każdy dzień to nowa okazja do morskiej przygody!

A dla tych, którzy tęsknią za dalszymi wyprawami, mamy fantastyczną wiadomość! W te wakacje atrakcją są rejsy z Morskiego Portu Elbląg do Krynicy Morskiej. Codziennie od 22 czerwca statek ms Anita odbija na pełną wrażeń podróż po Zalewie Wiślanym, z przystankiem w malowniczej Krynicy Morskiej.

Nie zapomnij także o naszej specjalnej ofercie – rejsy na Przekop Mierzei Wiślanej z Gdyni do Nowego Świata i z powrotem za jedyne 200 zł, z możliwością zabrania roweru! To idealna okazja, aby połączyć miłość do morza i rowerowych eskapad.

Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby zaczerpnąć świeżego morskiego powietrza i odkryć uroki polskiego wybrzeża w towarzystwie Żegluga Gdańska. Rezerwuj swoje bilety już dziś i przygotuj się na majówkę pełną przygód, które zapamiętasz na zawsze!

———————-

redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Nasi czytelnicy dają nam wiarę w sens tego co robimy.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas. Mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i kształtowania osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia