Tragedia na warszawskim Ursusie

Tragedia na warszawskim Ursusie

173

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tragedia na warszawskim Ursusie
Tragedia na warszawskim Ursusie

Tragedia na warszawskim Ursusie. Zatrzymany przez policję został mężczyzna podejrzany o udział w morderstwie jakie wydarzyło się w Ursusie w Niedzielę Wielkanocną 2024 roku. W mieszkaniu znaleziono cztery ciała, ale zatrzymany usłyszał zarzut potrójnego zabójstwa. Prokuratura Rejonowa Warszawa — Ochota w Warszawie zajmuje się tą sprawą. Dowody z miejscu zdarzenia oraz ślady, a także ich analiza po sekcji zwłok wskazują, że w zdarzeniu mogła uczestniczyć też osoba trzecia” — poinformował Szymon Banna, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie w komunikacie wysłanym do redakcji Onetu. Ustalono, że trzy osoby poniosły śmierć na skutek odniesionych obrażeń (rany kłute i tłuczone). Zaś czwarta czyli Zdzisław M. na wskutek powieszenia. Na miejscu zbrodni znaleziono także list pożegnalny. W Niedzielę Wielkanocną ujawniono ciała czterech osób; dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Zwłoki mieli znaleźć członkowie dalszej rodziny.

Tragedia na warszawskim Ursusie. Przełom w sprawie

W tej sprawie zatrzymano 50-letniego obywatela Ukrainy, u którego zabezpieczone ślady mające związek ze zbrodnią. Zatrzymany Ihor L. i Zdzisław M. usłyszeli zarzuty potrójnego zabójstwa. Pierwszy z mężczyzn nie przyznał się do zarzucanych mu czynów i odmówił złożenia wyjaśnień. „W związku z koniecznością zabezpieczenia prawidłowego toku tego śledztwa, Prokuratura Rejonowa Warszawa — Ochota w Warszawie wystąpiła do Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie Ihora L. Sąd przychylił się do tego wniosku wskazując jednocześnie, że materiał dowodowy zgromadzony przez prokuraturę wskazuje na duże prawdopodobieństwo popełnienia przez podejrzanego zarzuconego mu czynu” — dodał prokurator Szymon Banna. Zabójstwo W naszym kraju jest zagrożone karą od 8 lat pozbawiania wolności do nawet dożywocia.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o 31 kolejce Ekstraklasy

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia