Bezpieczny Zakup Ssangyong XLV diesel tani duży SUV z Korei

933

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ssangyong XLV diesel 115KM

Bezpieczny Zakup Ssangyong XLV diesel

Koreańczycy mozolnie kawałek po kawałku zdobywają polski rynek, idzie to bardzo opornie nie dlatego że produkt jest marny. Nie wiedzieć czemu marketing marki jest bardzo nikły i chyba idzie złą drogą. Idealnym przykładem jakości produktów marki jest fakt że w czasach Daewoo-FSO modele Musso i Korando sprzedawały się świetnie i do dziś jeżdżą po naszych drogach. Są bezawaryjne oraz są tanie w eksploatacji i naprawach. Czy to samo będzie w przypadku tego auta o którym mówi Bezpieczny Zakup Ssangyong XLV diesel? Czas pokaże, jedno jest pewne, Hyundai wchodząc do Polski też na początku miał mizerną sprzedaż inie był rozpoznawalną marką. Teraz Hyundai jest w czołówce sprzedaży na polskim rynku bo umiał też zadbać o mądry marketing. Model XLV jest przestronnym autem które jest kompromisem między ceną a jakością, jest mądrze zaprojektowany bo jak na gabaryty jest lekki.

Bezpieczny Zakup Ssangyong XLV diesel

Jest na tyle lekki że silnik 1600cm3 o mocy jedynie 115KM nie ma problemu z jego rozpędzaniem. Sześciobiegowy manual jest dobrze zestrojony a zmiana biegów nie sprawia kłopotów nawet kiedy robimy to szybko. Materiały użyte do produkcji auta nie są klasy premium ale są adekwatne do ceny auta. Są miłe w dotyku i są odporne na zabrudzenia, łatwe w czyszczeniu, sprawdziliśmy kiedy burger z sosem wylądował na tylnej kanapie. Wystarczył zwykły detergent jak do zmywania naczyń oraz odkurzacz by pozbyć się jakichkolwiek śladów tego zdarzenia. Jeśli chodzi o podróżowanie to warunki są co najmniej dobre, hałas jest na przyzwoitym poziomie przestrzeń kabiny ogromna. Bardzo mocnym atutem jest ekonomia eksploatacji, auto zużywa średnio 6.5l/100km a w trasie zadowoli się o litr mniejszą ilością na każde sto kilometrów podróży.

Bezpieczny Zakup Ssangyong XLV diesel 1

Bezpieczny Zakup Ssangyong XLV diesel 2

Bezpieczny Zakup Ssangyong XLV diesel 3

Bezpieczny Zakup Ssangyong XLV diesel 4

zobacz koniecznie też Test SsangYong Tivoli 1.6 manual 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia