Grupa PGD Flota z nagrodą Fleet Award

240

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Grupa PGD

Grupa PGD to dział wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze klientów flotowych.

Grupa PGD Flota wygrała plebiscyt Fleet Award. Jest ona bardzo docenianą nagrodą – skupia najlepszych profesjonalistów z branży flotowej, którzy zasiadają w jury.

Grupa PGD Flota

„W tym roku w plebiscycie oddano ponad 76 tysięcy głosów. Dla nas nagroda ma szczególne znaczenie nie tylko z uwagi na tak szacowne jury, ale także dlatego, że PGD Flota utworzyliśmy jedenaście lat temu, zatem statuetka potwierdza, że nasz standard flotowej opieki sprzedażnej i posprzedażnej, sukcesywnie modyfikowany i wzbogacany, wciąż zasługuje na uznanie. Werdykt jury dopinguje cały zespół do dalszego podnoszenia konkurencyjności ofert i jakości usług PGD Flota adresowanych do firm dysponujących zarówno flotą własną, jak i zarządzaną.” – mówił po wygranej Piotr Chwedyk, dyrektor PGD Flota.

Grupa PGD Flota

Oferta flotowego dealera cały czas rozwija się.  Do tej pory Grupie PGD udało się nawiązać współprace z 10 markami, ciągle się rozrastając (ostatnio o rynek wielkopolski). Rozbudowany program obsługi posprzedażnej, oparty na specjalnych zasadach finansowych i priorytetowych warunkach  jest realizowany w całej strukturze PGD Flota (m.in. w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie).

 

Przeczytaj Infiniti QX70S – bardzo sportowy SUV

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia