Bezpieczny Zakup VW T-Roc TSI 150KM

1884

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup VW T-Roc TSI 150KM

Moda na SUV-y wciąż trwa i nie zapowiada się aby coś miało się zmienić, a gdyby tak stworzyć mniejszego SUV-a, który wszędzie się zmieści a do tego będzie się dobrze prezentował? Volkswagen wyszedł wprost na oczekiwania kierowców – stworzył coś pomiędzy SUV-em a crossoverem. T-Roc bo to właśnie o nim będzie dzisiejszy bezpieczny zakup może okazać się strzałem w dziesiątkę wśród ulubieńców tej marki. Jest to samochód zarówno do miasta, jak i w dalekie podróże.

Bezpieczny Zakup VW T-Roc TSI

Volkswagen T-Roc jest bardzo ładnym i zgrabnym autem. Crossover? Bo chyba jednak bliżej mu do niego, w naszym testowanym wydaniu był w kolorze żółtym, co osobiście uważam, że nadaje temu autu charakteru. Dostępny jest również w innych kolorach i uwaga, można wybierać auto aż w 11 kolorach. Do tego można dokonać konfiguracji z czarnym bądź czerwonym dachem. Uwagę w T-Rocu przykuwają nadkola oraz efektywne światła LED, dzięki czemu wydaje się być taki ekstrawagancki i luksusowy. W środku dużo przestrzeni zarówno z przodu, jak i z tyłu. Wsiadając, pierwsze co nam rzuca się w oczy, to plastiki, twarde plastiki. Samochód kosztujący prawie 100 tys. złotych i taka wpadka…

Ale to tylko drobna wada, bo jadąc o wszystkim się zapomina i ma się naprawdę frajdę z jazdy. Swój udział w tym ma też dopracowany układ kierowniczy, który sprawia, że auto aż chce się prowadzić, trzyma się drogi a co ważniejsze czuje się tą precyzję do prowadzenia go po asfalcie. Jazda jest jeszcze bardziej przyjemniejsza, dzięki rozbudowanym systemom bezpieczeństwa. Niemcy stworzyli naprawdę porządne auto, czuje się w nim tą radość z jazdy. Gdyby nie to, że środek jest wykonany z najtańszych materiałów to śmiało bym mogła powiedzieć – tak to jest ten samochód. Środek nie byłby problemem, gdyby autko tyle nie kosztowało…

 

Bezpieczny Zakup VW T-Roc TSI 150KM 1

Bezpieczny Zakup VW T-Roc TSI 150KM 2

Bezpieczny Zakup VW T-Roc TSI 150KM 3

Bezpieczny Zakup VW T-Roc TSI 150KM 4

Zobacz Okiem Technicznym 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia