Weekend majowy – gdzie jest ciepło i tanio w maju?

Weekend majowy – gdzie jest ciepło i tanio w maju? dokąd się udać i przedłużyć weekend by było warto to zrobić

120

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Weekend majowy samolotem
Weekend majowy samolotem

Myślisz o wylocie zagranicznym na weekend majowy, ale nie wiesz, jaki kierunek wybrać? Sprawdź ofertę lotniska Balice w Krakowie. Port lotniczy w Krakowie oferuje turystom ciekawe opcje. Ciekawe ponieważ można z tego miejsca polecieć praktycznie do dowolnego kurortu w Europie, wybierając także tańsze linie lotnicze. Oto nasz krótki poradnik lotniczy na majówkę.

Jak przedłużyć majówkę w 2024 roku?

W tym roku majówka przypada bardzo korzystnie. Tak ponieważ 1 maja jest w środę, a 3 w piątek, co większości osób daje aż 5 dni wolnego. Jeżeli jednak weźmiesz 3 dni urlopu, możesz uzyskać nawet 9 dni wolnego. I to już świetna okazja na to, aby wybrać się na wypoczynek do ciepłych krajów. Maj to początek sezonu wakacyjnego, dlatego można się spodziewać rozszerzenia oferty lotów i propozycji turystycznych.

Gdzie na majówkę z Lotniska Balice – Grecja, Cypr a może Turcja?

Polacy coraz częściej podróżują do ciepłych krajów, aby wypocząć po ciężkich miesiącach w pracy. Jednym z popularnych celów turystycznych naszych rodaków jest Cypr, należący do cieplejszych rejonów Morza Śródziemnego, który z pewnością zachwyci miłośników pięknej pogody. Dużym powodzeniem cieszy się także Grecja, która jest stosunkowo tania, a zachęca malowniczymi krajobrazami. Wiele osób wybiera się również do Turcji, także ze względu na cenę i niepowtarzalny klimat, jaki wiąże się z pobytem w tym kraju.

Z lotniska Kraków Balice można zarezerwować loty bezpośrednie, a jeżeli takich nie ma, z pewnością uda się załatwić kurs z przesiadką. Port lotniczy w Krakowie dla wielu osób to idealna lokalizacja także ze względu na płatny parking Balice w atrakcyjnej cenie.

Balice parking – cena i gdzie parkować?

Parking przy lotnisku Balice dostępny jest już od 90 złotych za tydzień. Jest to miejsce dozorowane, w którym możesz bezpiecznie zostawić samochód na czas wylotu. Jeżeli chodzi o Balice parking, cena tego obiektu jest atrakcyjna w porównaniu do warunków, jakie zapewnia obsługa. Jeżeli planujesz wylot na majówkę, postaw na najlepsze warunki, wybierając port lotniczy w Krakowie.

———————-

redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Nasi czytelnicy dają nam wiarę w sens tego co robimy.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas. Mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i kształtowania osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia