Spotkanie z twórcami filmu Bez Strachu

374

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Francuski film „Bez Strachu” miał niedawno swoją premierę w Polsce. Spotkanie z twórcami odbyło się w warszawskim kinie Atlantic po pokazie filmu w piątek 24.06. Poza reżyserem Emmanuelem Saez’em z Francji przybyło też kilku głównych aktorów (m.in. Vincent Andres). Opowiadali oni o trudach związanych z nagrywaniem brutalnych czy nagich scen. Film konceptualnie wymyka się standardowemu europejskiemu, a tym bardziej globalnemu kanonowi. Poza zaskakującymi zwrotami akcji jest w nim też dużo stylistycznego eklektyzmu. Sceny akcji rodem z Tarantina przeplatają się z podniosłymi momentami niczym z brazylijskiej telenoweli oraz z awangardowym stylem znanym z francuskiego dużego ekranu. Główną osią akcji jest chęć zaskarbienia sobie względów ojca przez wrażliwego, niezdolnego do przemocy syna. Uszkadza więc sobie ciało migdałowate, żeby wyzbyć się strachu.

Unikatowym doświadczeniem było dla nas zobaczenie na żywo „członków mafii”, których groźne spojrzenia z filmu przywitały nas łagodnie i z uśmiechem po wyjściu z ciemnej sali kina. Zachęcamy do obejrzenia filmu oraz śledzenia kolejnych premier dystrybutora Sonovision.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia