Emanio Arcus to fundacja

367

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Emanio Arcus to fundacja pomagająca osobom z niepełnosprawnościami znaleźć pracę. Mianowicie są dwa zaplecza restauracja Zdrówko oraz Radio BezpiecznaPodróż.

Emanio Arcus to fundacja – Zdrówko

Fundacja Emanio Arcus to

W Zdrówko w rzeczywistości pracuje 18 osób z różnymi niepełnosprawnościami ale cała fundacja to już ponad 32 osoby z dysfunkcjami. W przeciwieństwie do tego co mogłoby się wydawać w Zdrówku mogą pracować nie tylko osoby niepełnosprawne, ale też nie bywa im łatwo znaleźć pracy. Mianowicie Zdrówko daje przede wszystkim szansę osobom niepełnosprawnym. Natomiast innych stawia na drugi plan, gdyż mogą znaleźć pracę wszędzie indziej. Nadodatek Zdrówko jak sama nazwa wskazuje, należy do zdrowych restauracji. Serwowane bywa tam zdrowe jedzenie. Podczas pobytu w restauracji Zdrówko z pewnością znajdziesz duże ilości wody do napicia się, gdyż woda należy do jednych z najzdrowszych stanów ciekłych do picia. Z pewnością można tutaj natknąć się na niezdrowe napoje takie jak Cola, jednak nie znajdziemy niezdrowych napojów zbyt dużo.

Emanio Arcus to fundacja – Radio BezpiecznaPodróż

Fundacja Emanio Arcus to

Radio BezpiecznaPodróż jest radiem prowadzonym przez osoby niepełnosprawne. Konkretnie powstają tam artykuły na tematy związane z podróżą. Dodatkowo można znaleźć tam artykuły o wszystkim. Naprawdę są tam artykuły na różne tematy. Dodatkowo radio oprócz pisania, zajmuje się prowadzeniem audycji na żywo, a nawet wywiadów. Ostatnio są nowe osoby w radiu, które albo piszą artykuły, albo przeprowadzają wywiady. Radio Bezpieczna osób jest też radiem prowadzonym przez osoby niepełnosprawne. Zapraszam na stronę: bezpiecznapodroz.org oraz także do artykułu, w którym dużo zostało opowiedziane o tym czym zajmuje się radio.

Emanio Arcus to fundacja – Radio BezpiecznaPodróż. Czy warto nas słuchać?

Zdjęcia: Facebook

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia