Emanio Arcus to fundacja

0
101

Emanio Arcus to fundacja pomagająca osobom z niepełnosprawnościami znaleźć pracę. Mianowicie są dwa zaplecza restauracja Zdrówko oraz Radio BezpiecznaPodróż.

Emanio Arcus to fundacja – Zdrówko

Fundacja Emanio Arcus to

W Zdrówko w rzeczywistości pracuje 18 osób z różnymi niepełnosprawnościami ale cała fundacja to już ponad 32 osoby z dysfunkcjami. W przeciwieństwie do tego co mogłoby się wydawać w Zdrówku mogą pracować nie tylko osoby niepełnosprawne, ale też nie bywa im łatwo znaleźć pracy. Mianowicie Zdrówko daje przede wszystkim szansę osobom niepełnosprawnym. Natomiast innych stawia na drugi plan, gdyż mogą znaleźć pracę wszędzie indziej. Nadodatek Zdrówko jak sama nazwa wskazuje, należy do zdrowych restauracji. Serwowane bywa tam zdrowe jedzenie. Podczas pobytu w restauracji Zdrówko z pewnością znajdziesz duże ilości wody do napicia się, gdyż woda należy do jednych z najzdrowszych stanów ciekłych do picia. Z pewnością można tutaj natknąć się na niezdrowe napoje takie jak Cola, jednak nie znajdziemy niezdrowych napojów zbyt dużo.

Emanio Arcus to fundacja – Radio BezpiecznaPodróż

Fundacja Emanio Arcus to

Radio BezpiecznaPodróż jest radiem prowadzonym przez osoby niepełnosprawne. Konkretnie powstają tam artykuły na tematy związane z podróżą. Dodatkowo można znaleźć tam artykuły o wszystkim. Naprawdę są tam artykuły na różne tematy. Dodatkowo radio oprócz pisania, zajmuje się prowadzeniem audycji na żywo, a nawet wywiadów. Ostatnio są nowe osoby w radiu, które albo piszą artykuły, albo przeprowadzają wywiady. Radio Bezpieczna osób jest też radiem prowadzonym przez osoby niepełnosprawne. Zapraszam na stronę: bezpiecznapodroz.org oraz także do artykułu, w którym dużo zostało opowiedziane o tym czym zajmuje się radio.

Emanio Arcus to fundacja – Radio BezpiecznaPodróż. Czy warto nas słuchać?

Zdjęcia: Facebook